3. Toskánsko hodnocení hotelů
  4. Magliano in Toscana hodnocení hotelů
Itálie Magliano in Toscana Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Fattoria di Magliano Winery Průměrné hodnocení: 9,3

„Nádherné ubytování v klidné lokalitě mezi vinicemi a olivovníky. Doporučuji si připlatit za pokoj s balkónem a výhledem na moře (udělali jsme tak na základě jiné recenze a jsme za to vděčni), ani jeden den se nám neokoukal západ slunce a pohled na krajinu. V celém ubytování je příjemná a útulná atmosféra a oceňuji, že nikde nebyly žádné cedulky se zákazy a příkazy jako to už v ubytovacích zařízeních občas bývá. Prostě se cítíte jako doma. Venkovní prostory jsou obrovské a je zde spousta zákoutí k odpočinku včetně bazénu. Snídaně jsou naprosto skvělé, čerstvá káva je podávána přímo z baru z espresso stroje a ne z žádného automatu či tlačítkového přístroje. Ochutnali jsme také skvělou večeři včetně místního vína a nelze jinak než doporučit. Zároveň je to vždy kousek autem do dalších jiných skvělých restaurací v okolí. Soukromé parkoviště bez poplatku. Pobyt se psem bez poplatku.“

• Casa Maria Průměrné hodnocení: 9,3

„Paní domácí jménem Lia, měla pro nás vše připravené. Kontaktovali jsme se pře W´Upp - poslali iniciále, podali informace kde se cestou nacházíme a kdy přesně přijedeme. Obydlí s precizností krásně upravené, vše čisté a do nejmenšího detailu připravené pro hosty. Snídaně: co jsme si přáli - měli jsme splněno. Poradila nám místa, kam by jsme se určitě nepodívali a které stáli opravdu za TO (koupání v Národním parku, městečko Pitigliano, Sorano......). byli jsme zde moc spokojeni. Pro nás byla paní Lia představitelkou Toskánska - díky !“

• Agriturismo Vigna Mai Průměrné hodnocení: 9,5

„Perfektní ubytování, krásné zahrady, prostředí. Majitelé byli velmi vstřícní i přes jazykovou bariéru. Bohužel neumíme italsky. Ubytování dostačující a velmi čisté. Pravidelný servis úklidu. Společná kuchyně pro více pokojů nás překvapila, ale nebyla překážkou. Snídaně venku ve stínu stromů byla luxusní. S naším malým psem také nebyl problém. Parkování chráněné a bez problému. Rádi se někdy vrátíme. Především na dobré víno a olivový olej.“

• Pian del Noce Průměrné hodnocení: 7,9

„Ubytování bylo co se týče vybavení starší, nicméně čisté. Cesta k ubytování je trochu krkolomná. Majitel byl ovšem velice vstřícný a čekal na nás s check-in až do 10-ti hodin.“

• Agriturismo La Carlina Průměrné hodnocení: 9

„Naprosto všechno, ubytování v modré barvě, okolí jen olivovníky a vinice. Skvělá snídaně od Georginy a Irene, provedení farmou od Salvatora. Velmi milá rodinná atmosféra. Meruňky přímo ze stromu, .....“

• Residenza Santa Maria In Borraccia Průměrné hodnocení: 9,4

„Skvělí hostitelé, se vším poradili, dokonce nám pomáhali naučit se italsky. Nic nebyl problém, se vším pomohli. Těšíme se na další pobyt.“

• Fattoria di Magliano Winery Průměrné hodnocení: 9,3

„Milí lidé, výborná snídaně,naprostý klid.vse super.“

• Pian del Noce Průměrné hodnocení: 7,9

„Ubytování snídani nenabízí, ale je možnost využít společnou kuchyni. Každý pokoj má k dispozici vlastní lednici. Možnost vytápění nebo chlazení klimatizací.“

• Borgo Magliano Resort Průměrné hodnocení: 8,3

„Skvělý výběr na snídani s výhledem do krajiny. Úžasné. Pokoj pro dva dost velký a před vchodem terasa na posezení. Bazén jsme nevyužili, pršelo, ale vypadal suprově.“

• Borgo Magliano Resort Průměrné hodnocení: 8,3

„Píjemný resort na vrcholu kopce s vyhlídkou na protější kopec s historickým Magliano. Moc příjemné místo na relax :-) Z úředního přístupu personálu je sice krapet cítit, že je to resort komunitní (státní?) - zkrátka nesoukromý, ale byl korektní a v pohodě.“

15 nejlepších hotelů v destinaci Magliano in Toscana