3. Marche – opinie o hotelach
  4. Marotta – opinie o hotelu
Włochy Marotta Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo fajna lokalizacja obiektu, przy samej plaży. Miła obsługa i dobre śniadanie. Dobry stosunek jakości do ceny.”

• B&B El Gatt Ocena: 8,6

„Wszystko OK. Blisko morza i plaży.”

• B&B El Gatt Ocena: 8,6

„Bardzo czysto, bardzo kameralnie. Prze genialna kuchnia, która była się w stanie dopasować pod moje upodobania, bardzo łatwo było się porozumieć z właścicielami :)”

• Hotel Ambassador Ocena: 8

„Czystość nie budziła zastrzeżeń, obsługa bardzo miła. Opuszczając hotel zapomnieliśmy zabrać okularów z pokoju, zostaliśmy o tym poinformowani, także bardzo w porządku. Do morza niedaleko wystarczyło przejść ulice.”

• Hotel Garden B&B Ocena: 8,4

„-piękny basen -pyszne sniadania”

• „Śniadanie słabe. Lokalizacja super. Bezpłatny parking”

• „Pyszne śniadania w formie open - bardzo różnorodne, bez ograniczeń. Obiady i kolacje bardzo smaczne, a porcje nie do zjedzenia. Do każdego posiłku butelka wina oraz nieograniczony dostęp do wody. Położenie hotelu idealne, bezpośrednio na plaży. Obsługa hotelowa - recepcja, restauracja, serwis room na najwyższy poziomie. Zawsze uśmiechnięci nie mający z niczym problemu :) .”

• „To nie jest przypadek, że wstawiłam najwyższą ocenę dla tego hotelu. Jest wyjątkowo wygodny, korzystny cenowo, a położenie na samej plaży - doskonałe. Widok z okna na morze, cisza i spokojna (niezatłoczona) plaża. Bardzo dobre miejsce na odpoczynek bez tłumu ludzi. Przemiłe przywitanie Gospodarza, który był bardzo życzliwy, otwarty i pomocny. Brak dodatkowych atrakcji jest zaletą. Nic nie brakowało aby się wyciszyć i odpocząć. W pokoju czysto i niczego nie brakuje.”

• Fronte mare Ocena: 9

„Bardzo korzystna jest bliskość morza i bezpłatnych plaży. Dużym plusem jest garaż. Dobre wyposażenie kuchni: płyta indukcyjna i niezbędne naczynia kuchenne do niej (kawiarka). Bardzo dobre Wi-Fi. Obok budynku sklep ze świeżymi rybami. Liczne restauracje ale spokojna okolica (dobra dla dzieci). Śniadanie można zjeść na dużym balkonie z widokiem na morze. Gdy byliśmy, nie było fali upałów wiec klimatyzacja nie była niezbędna. Plaże są z małych kamieni (bardzo ładnie i czyste).”

• „Idealna lokalizacja, blisko, piaszczystej plaży. Bardzo miły personel oraz obfite, smaczne śniadania.”

15 najlepszych hoteli w mieście Marotta