3. Trentino Alto Adige – opinie o hotelach
  4. Mezzolombardo – opinie o hotelu
Włochy Mezzolombardo Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• B&B La Fosina Ocena: 9,7

„Gospodarze byli bardzo mili. Poczęstowali nas kawą na dzień dobry. Przed snem przynieśli wodę do picia. Zarezerwowali kolację w lokalnej osterii. Śniadanie było bardzo smaczne i elegancko podane. Obiekt jest bardzo starannie urządzony, z dbałością o szczegóły. Wiele elementów nawiązuje do historii obiektu.”

• B&B Perbacco Relax Ocena: 9,3

„Klimatyczny rodzinny hotel, nowocześnie i stylowo urządzony. Można było poczuć się jak w domu. Przyjemne kameralne śniadania.”

• B&B La Fosina Ocena: 9,7

„Wyjątkowi właściciele, pomocni, życzliwi, sympatyczni. Pyszne, urozmaicone śniadanie. Polecam dżem, który robi sama właścicielka apartamentu. Pychotka. Pokój czyściutki, pachnący, podobnie łazienka. Położenie B&B bardzo blisko gór co sprawia, że widoki zapierały dech w piersi. Polecona restauracja również spełniła nasze oczekiwania. Gorąco polecam!!!!!! Będąc w pobliżu przy następnych wyjazdach, pewnie tam wynajmiemy pokój ponownie. Bardzo dziękujemy przesympatycznym właścicielom za wszystko!!!!!!!!!”

• „Bardzo dobra lokalizacja. Piękne położenie miejscowości. Cisza i spokój, Jednocześnie blisko centrum, do sklepów i restauracji. Apartament bardzo dobrze wyposażony, czysty, cicha klimatyzacja, bezproblemowe wi-fi, bezpieczny parking.”

• „Niewykle mili gospodarze, czysciutko, wygodne łóżka.”

5 najlepszych hoteli w mieście Mezzolombardo