3. Wenecja Euganejska – opinie o hotelach
  4. Miane – opinie o hotelu
Włochy Miane Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Gościnność, bardzo przyjazne i serdeczne nastawienie gospodarzy. Casa di Campania jest starym (250 lat) rodzinnym domem z winnicą, położonym w pięknej malowniczej okolicy. Gospodarze bardzo sympatyczni i pomocni, chętnie udzielali nam wszelkich informacji, częstowali swoim winem, prowadziliśmy ciekawe i miłe pogawędki. Czuliśmy się tu bardzo swojsko. Pokój i łazienka bardzo czyste, śnieżnobiała pościel I ręczniki (zawsze preferuję BIAŁE ręczniki 😊) Śniadania smaczne i wystarczająco obfite.”

• „Wszystko, piękne położenie, miła Gospodyni, pyszne śniadania, wygodny apartament”

• B&B Ernestina Ocena: 9

„Bardzo zadbane miejsce. Właściciele są uprzejmi, a Ernestina dba o komfort swoich wczasowiczów. My czuliśmy się bardzo zaopiekowani. Bardzo dobre warunki, ładny ogród oraz czysty i przyjemny basen. Pensjonat zlokalizowany w centrum Miane, blisko do sklepu i kawiarni. Jednak za klimat miejsca odpowiadają właściciele, których oceniamy na 10.”

• „Bardzo mili i pomocni gospodarze. Piękne widoki i pyszne śniadania. Pokój i łazienka bardzo czyste i wygodne. Dobry stosunek jakości do ceny.”

• „Wspaniali gospodarze . Wróciliśmy tutaj po kilku latach celowo nadrabiając drogę . Nie zawiedliśmy się ponownie. Cudowne miejsce . Polecam.”

5 najlepszych hoteli w mieście Miane