3. Marche – opinie o hotelach
  4. Montacuto – opinie o hotelu
Włochy Montacuto Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Villa De Ruschi Ocena: 9,6

„Piękny mały rodzinny hotel prowadzony przez bardzo miłych i pomocnych właścicieli zlokalizowany na wzgórzu z pięknym widokiem na morze.”

• Villa De Ruschi Ocena: 9,6

„Wspaniały, zadbany i przemyślany obiekt. Przesympatyczny i pomocny właściciel Cristiano. Piękne położenie na terenie parku przyrody Conero, w pobliżu mnóstwa ciekawych miasteczek i pięknych plaż, więc nie można się tu nudzić. Ogród, basen i leżaki praktycznie na wyłączność, bo w willi są tylko 3 pokoje dla gości. Smaczne śniadania z opcjami na słono i słodko, przy dobrej pogodzie podawane na tarasie ze wspaniałym widokiem na Ankonę i Adriatyk. Cisza, spokój i doskonała atmosfera do relaksu. Niezależność dzięki własnemu pilotowi do bramy wjazdowej i osobnemu wejściu do części dla gości, a jednocześnie Cristiano zawsze pojawia się dokładnie wtedy, kiedy jest potrzebny (nie wiem, jak on to robi :-). Przed wyjazdem odkryliśmy, że coś wysypało nam się w bagażniku, więc uprzejmy właściciel pożyczył nam odkurzacz. Grazie mille. Già voglio tornarci!”

• Villa Conero Ocena: 8,9

„Lokalizacja, basen, piekne otoczenie obiektu. Swietnie wyposazona lazienka.”

3 najlepszych hoteli w mieście Montacuto

na podstawie 327 opinii na Booking.com

Zobacz wszystkie obiekty w mieście Montacuto