3. Toskania – opinie o hotelach
  4. Pomarance – opinie o hotelu
Włochy Pomarance Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja, otoczenie, wyposażenie, cisza, widoki, basen, ogród, grill, kontakt z obsługą”

• „Pięknie położone miejsce z cudowną panoramą na okoliczne wzgórza i położone na nich miasteczka (min. na Volterre). Dobre miejsce na wypady w kierunku Sienny, Lukki, Pizy, Volterry, San Gimigniano. Dwa baseny z leżakami. To wspaniałe miejsce do odpoczynku po całodziennym zwiedzaniu Toskanii. Były też rodziny z dziećmi. Jak woda się nagrzeje to będzie dla dzieci wspaniałe miejsce do bezpiecznej zabawy. Dla aktywnych kort tenisowy. Blisko restauracja La dispensa z ciekawym menu. Jadłem tam królika, był super. Pewnie tu wrócimy.”

• „Cudowna miejscówka, widok zapierający dech, duża kuchnia z pełnym wyposażeniem, duża jadalnia, sypialnie - każda z własną łazienką, duży basen, bardzo czysto, do dyspozycji grill i piec do pizzy - to duży plus, ręczniki kąpielowe plus basenowe, leżaki, blisko supermarket bardzo dobrze zaopatrzony, stacja benzynowa w odległości 100 metrów. Jednym słowem - miejsce godne polecenia! Z chęcią wróciłabym tam drugi raz :-))”

• Il Torrino Ocena: 9,1

„Bardzo fajne miejsce z przepięknym widokiem z okna. Wśród zdjęć na booking brak zdjęcia drugiej sypialni, która jest duża, z wygodnym podwójnym łóżkiem i widokiem z okna. Byliśmy na początku maja, więc basen był nieczynny, ale latem basen jest na pewno fajną atrakcją. Wyposażenie zgodne z pisem. Kontakt z właścicielem/ Administratorem bardzo na plus. Przekazanie kluczy bezobsługowe, co jest dużym ułatwieniem kiedy chcesz przyjechać późno, a wyjechać bardzo wcześnie, jak my. Miasteczko małe, urokliwe. Bardzo blisko tawerna z bardzo dobrym jedzeniem i cenami naprawdę przystępnymi. Blisko do Voltery i San Gimignano.”

• Il Torrino Ocena: 9,1

„Obiekt zadbany i czysty. Super położenie, piękne widoki.Uprzejmy właściciel i bardzo pomocny w przypadku jakichś problemów”

• Il Torrino Ocena: 9,1

„Bardzo przyjemne miejsce, cicha spokojna okolica, na miejscu basen, leżaki. Wszystko super, na pewno wrócimy.”

• Il Torrino Ocena: 9,1

„Apartament bardzo wygodny i odpowiednio wyposażony. My nie korzystaliśmy praktycznie z niczego, ale dla rodziny/pary będzie odpowiedni. Cena za pobyt bardzo konkurencyjna. Check in / Check out - bezproblemowe, a właściciel bardzo przyjazny i pomocny. Polecam.”

• „Typowa toskańska wioska-miasteczko, klimat mieszkania super, otoczenie bardzo ciekawie zaaranżowane, rewelacyjny basen. Gospodarze bardzo mili i uczynni. Apartament przestronny nieco surowy w wystroju i wyposażeniu jak na dawny monaster przystało. Mimo braku klimatyzacji dało się wytrzymać (na szczęście trafiliśmy na chłodniejszy przerywnik w pogodzie). Jeśli chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku to miejsce jest super, ale pamiętaj o odległościach, konieczny samochód. Dzwon z kościelnej wieży wybija godziny, ale to nam nie przeszkadzało, wręcz czasem było pomocne.”

• „Apartament świetnie położony, wokół cudowne toskańskie krajobrazy. Dużym plusem są baseny, które nam, a zwłaszcza dzieciom dawały ogromną radość.”

• „Świetne miejsce na wypoczynek w oddali od zgiełku. Duży zadbany basen w pięknym ogrodzie. Właścicielka, Pani Monica niezwykle sympatyczna i bardzo pomocna. W trudnej dla nas sytuacji była naszym aniołem stróżem. Z całą pewnością miejsce godne polecenia. Spędziliśmy tu wyjątkowe chwile ❤👍”

10 najlepszych hoteli w mieście Pomarance