3. Friuli-Wenecja Julijska – opinie o hotelach
  4. Prato Carnico – opinie o hotelu
Włochy Prato Carnico Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Byliśmy przejazdem na jedna noc. Obiekt położony na uboczu, cisza i spokój. Parking przed domem i śniadanie wliczone.”

• „Bardzo czysty i przytulny pokoik. Polecam wszystkim ten nocleg.”

• „Na miejscu jest możliwość spróbowania przepysznej lokalnej kuchni oraz serów wyrabianych na miejscu. Cudna atmosfera, przemili gospodarze, niepowtarzalny domowy klimat, ceny przystępne. Można poczuć się zaopiekowanym gościem.”

• „Podobało nam się wszystko!!! Pensjonat bardzo czysty, wygodny i ciepły. Parking na miejscu. Góry zaglądają do okien 🙂 Właścicielka Pani Ingrid sprawia że od pierwszych chwil czujesz się wspaniale. Jej uśmiech i dobre rady sprawią że pobyt jest bardzo udany - jesteś wśród prawdziwych Włochów i żyjesz ich życiem. Cała obsługa mówi świetnie po angielsku. W restauracji na dole możesz zjeść prawdziwie karnickie jedzenie - wszystko przepyszne. Śniadania włoskie wzbogacone na życzenie o talerz serów produkowanych w agroturystyce i wędlin. Blisko na stoki. Nie wiem czego można chcieć więcej. My oceniamy pobyt na 10+. Serdecznie pozdrawiamy Panią Ingrid i pozostałe dwie panie z obsługi które sprawiły że do domu zabraliśmy niezwykłe wspomnienia.”

• „Super miejsce świetny dojazd wszędzie. Gospodyni miła pomocna i zabawna. Czystko ładnie i że smakiem”

5 najlepszych hoteli w mieście Prato Carnico

Zobacz wszystkie obiekty w mieście Prato Carnico