3. Dolina Aosty – opinie o hotelach
  4. Pré-Saint-Didier – opinie o hotelu
Włochy Pré-Saint-Didier Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Doskonała lokalizacja w otoczeniu majestatycznych gór, z bezpośrednim widokiem na Mont Blanc. Kameralne osiedle, wkomponowane w otoczenie.”

• „Dobra lokalizacja, dobrze wyposażona kuchnia, dostępna pralka, przestrzenny apartament.”

• La Barma Ocena: 9,4

„Atrakcyjna lokalizacja z widokiem na góry, miła obsługa, przestronny, czysty i dobrze wyposażony pokój.”

• „Pobyt udany na 2 noce. Pokój przestronny, czysty. Nie brałem opcji ze śniadaniem. Korzystałem z parkingu publicznego, bezpłatnego, bardzo blisko hotelu. Personel sympatyczny i pomocny. Blisko stacji kolejki na Monte Bianco (kilkanaście minut jazdy samochodem).”

• Hotel Bucaneve Ocena: 7,5

„bardzo ładny hotel w przyjemnym miejscu otrzymałem lepszy pokój niż ten który rezerwowalem”

• „bardzo sympatyczna i pomocna obsługa, łatwy parking i dobra lokalizacja do wypadów w dolinę Aosty”

• „Sniadanie masakra, zero wyboru”

• Hotel Edelweiss Ocena: 8,8

„Hotel położny w pięknym miejscu, obsługa na najwyższym poziomie, bardzo dobre śniadanie.”

• „Pięknie miejsce.Cudowny krajobraz, widok na Mont Blanc. Cisza i spokój. Okolice również piękne. Personel hotelu bardzo sympatyczny. Przemili ludzie!!Pokoje bardzo czyste. Top service Serdecznie polecamy!”

20 najlepszych hoteli w mieście Pré-Saint-Didier