3. Emilia-Romagna hodnocení hotelů
  4. Punta Marina hodnocení hotelů
Itálie Punta Marina Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Regina Hotel e Ristorante Průměrné hodnocení: 7,8

„Ubytování neskutečně ochotný a fajn majitel a šéf to samé při snídani bez problému vyměna pro bezlepkáče super“

• Villaggio Teodorico Průměrné hodnocení: 5,7

„Celkově upravený a čistý areál, je vidět že se o okolí velmi dobře starají. Bazén je velmi čistý a okolí bazénu krásně upravený. Na každém rohu odpadkový koš takže někde se nic nevalelo, dětské hřiště čisté a upravené, areál hodnotím na jedničku.🙂“

• Terme Beach Resort Průměrné hodnocení: 8

„Skvělá poloha přímo u moře, terasa, prostorné pokoje.“

• Marina Family Village Průměrné hodnocení: 8,1

„Pro rodinu s dětmi naprosto ideální ❤️.“

• Marina Family Village Průměrné hodnocení: 8,1

„Zázemí, skvělá kuchyně, vše v dosahu. Čisto.“

• Adriano Family Camping Village Průměrné hodnocení: 8,1

„V rámci ceny jsme měli možnost využívat i zázemí přilehlých kempů. Za nás jen super bonus ve formě bazénů a hřišť pro naše děti. Animační programy byly italské/anglické ale i přesto že naše děti nerozuměli (3,5let) moc dobře chápaly smysl. Takže si to užívaly na 110%. Camp je opravdu rozlehlý a k pláži se sice jde přes silnici a kousek parkem/lesem ale jste tam opravdu do 10min. Navíc silnice zde není nejfrekventovanější takže pohoda. Okolí Campu je super všude spousta zeleně a stínu. Co se týče domečku kde jsme byly, také v pořádku. Jistě měl své mouchy ale my nejsme žádní puntičkáři a chatku jsme měli pouze jako spací místnost. Za nás určitě za ty peníze nečekejte luxus. :)“

• Adriano Family Camping Village Průměrné hodnocení: 8,1

„Skvělá vybavenost campu, obsluha velmi příjemná, camp byl velmi čistý. Určitě bychom se s přáteli vrátili znovu.“

• Marina Family Village Průměrné hodnocení: 8,1

„Lokalita velmi blízko pláže, krásná pláž s vybavením.“

• Hotel Oceanomare Průměrné hodnocení: 8,4

„Breakfast“