3. Trentino Alto Adige hodnocení hotelů
  4. Rabla hodnocení hotelů
Itálie Rabla Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Residence Gerold Průměrné hodnocení: 8,4

„Menší, ale plně vybavený apartmán. Krásná terasa s posezením. Možnost ubytování se psem. Velkou výhodou byl südtirolguest pass v ceně ubytování, využili jsme na cestování zdarma vlakem a lanovkou. Výborná komunikace s ubytováním, dostali jsme doporučení na výlety a zajímavá místa v okolí.“

• Apartm. & BB Ferienidylle Gstrein Průměrné hodnocení: 8,7

„Ještě jednou chceme poděkovat za úžasný pobyt.Překvapením pro nás byla vířivka na zahradě, kterou jsme si užili! Ubytování je vskutku ohromující.“

• Garni Weghueb Průměrné hodnocení: 8,9

„Úžasné a klidné místo Naprostá spokojenost“

„Vynikající poloha , možnost parkování přímo u domu .“

• Residence Gerold Průměrné hodnocení: 8,4

„Krásné ubytování v klidné lokalitě s krásným výhledem. Vchod z apartmánu přímo do zahrady, kde bylo také pískoviště a pár hraček pro děti. Vybavení plně dostačující: mikrovlnka, fén, topinkovač, základní nádobí, varná deska, lednice.“

• Apartm. & BB Ferienidylle Gstrein Průměrné hodnocení: 8,7

„Prijemne ubytovani kousek od Merana. Apartman velky, oddeleny pokoj pro dospeleho syna:-) Klid:-) Blizko par restauraci a Spar:-)“

• Residence Gerold Průměrné hodnocení: 8,4

„S ubytováním jsme byli spokojeni. Auto jsme mohli zaparkovat v kryté garáži a v klidu vyrážet na výlety. V blízkosti jsou dostupné lanovky, které Vás vyvezou do kopců na obou stranách údolí. V apartmánu bylo vše potřebné. Plusem byla i přítomnost balkónu, kde jsme mohli jíst s výhledem do přírody.“

• Residence Gerold Průměrné hodnocení: 8,4

„příjemná recepční, perfektní poloha pro cyklistiku, dostup k Meranu“

10 nejlepších hotelů v destinaci Rabla