3. Toskania – opinie o hotelach
  4. Roccastrada – opinie o hotelu
Włochy Roccastrada Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Dom wśród drzew z drogą z cyprysów. Cisza i spokój. Posiłki w ogrodzie. Basen i jakuzi z ciepłą wodą. Przyjemny apartament. Miły i pomocny Fabio.”

• „Bardzo mili gospodarze, ładny wystrój, pyszne śniadania.”

• Casa Campione Ocena: 8,7

„Bardzo przyjemne i klimatyczne miejsce.bliskosc natury i wspaniała cisza dookoła, można na prawdę wypocząć.”

• Casa Campione Ocena: 8,7

„Cudownie kojące miejsce, sympatyczni gospodarze. Basen czysty i ciepły. Dom z kamienia, więc jest naturalna klimatyzacja, przyjemnie się tam mieszkało. Kuchnia dobrze wyposażona. Miejsce sprzyja relaksowi na łonie natury. Do sklepu i lokalnych restauracji 15 min drogi. Jestem zachwycona tą mniej komercyjną częścią Toskanii. Polecam to miejsce.”

• Casa Campione Ocena: 8,7

„Idealne miejsce na odpoczynek z rodziną. Dom, ogród i basen bardzo zadbany. Wokół tylko pola, las i piękny widok. Cisza i spokój.”

• Casa Campione Ocena: 8,7

„Spokój, cisza, okolica, basen z leżakami, patio ze stołem, wygodna kuchnia, łazienka. Sympatyczni właściciele.”

• Agriturismo L'Alba Ocena: 9,5

„Wspaniałe miejsce, idealnie czysto, znakomicie działająca klimatyzacja, bardzo wygodny apartament.”

• Casa Campione Ocena: 8,7

„Gospodarze wspaniali i lokalizacja super basen rodzinna atmosfera Najlepsze wakacje w życiu dla naszej rodziny polecamy goraco”

• Agriturismo L'Alba Ocena: 9,5

„Cisza, spokój , miła rodzinna atmosfera. Przesympatyczna Pani Rita, która bardzo dobrze o nas dbała i odpowiadała na każdą potrzebę. W apartamencie na gości czeka miły kosz prezentów z włoskimi smakołykami i oliwą a w lodówce zimne napoje . Przepiękne widoki dopełniają reszty. Droga do domu przez las korkowy i dźwięk cykad - bezcenne.”

• „Bardzo komfortowe, spokojne miejsce na pobyt z rodziną. Basen w którym można się ochłodzić. Pomocny i miły gospodarz.”

10 najlepszych hoteli w mieście Roccastrada