3. Trentino Alto Adige hodnocení hotelů
  4. Solda hodnocení hotelů
Itálie Solda Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Residence Flora Průměrné hodnocení: 9,3

„Bez výhrad, zejména milá a pozorná paní domácí.“

• Hotel Mignon Průměrné hodnocení: 8,9

„Úžasná poloha vzhledem k lyžování, Dokonalý personál Skvělé jídlo“

• Pension Dangl - Glacier Rock Průměrné hodnocení: 7,7

„Pěkné místo s parkováním přímo u pensionu, příjemný personál, dobrá snídaně. Na lyže se dá buď dojít pěšky na nejbližší dvojsedačku nebo skibusem, který má zastávku prakticky přímo u pensionu.“

• Alpina Residence Průměrné hodnocení: 7,9

„Krásné středisko, dobrá poloha a klid v místě ubytování.“

• Paradies Pure Mountain Resort Průměrné hodnocení: 8,9

„Skvělé umístění hotelu - přímo u sjezdovky s pěkným výhledem na horu Ortler. Velmi pestrá a chutná snídaně, 5 hodová večeří. Wellness s několika sauny, bazény a vířivkou s vyhledám. Příjemný, ochotný personál. Parkovaní v garáží.“

• Paradies Pure Mountain Resort Průměrné hodnocení: 8,9

„Skvělá pestrá snídaně, 4-5 hodové večeří, ochotný personál. Výborně spa, bazén s třískami, několik saun, venkovní vířivka s výhledem na Ortler, garáž. Z a do hotelu se dostanete na lyžích, blízko zástavka skibusu. Prostě skvělé místo, kam se chce vrátit.“

• Alpina Residence Průměrné hodnocení: 7,9

„lokalita a rezort byly super“

• Residence Aster Průměrné hodnocení: 8,6

„Lokalita ubytování cca. 5 - 10 min. chůzí k lanovce na Langestein, možnost skibusu přímo naproti ubytování, půjčovny a servisu lyží, nedaleko potraviny, restaurace. Velice klidná lokalita, žádné bujaré večírky apod.. Pokoj byl prostorný, čistý, mnoho úložných prostorů. Paní hostitelka perfektní.“

• Alpina Residence Průměrné hodnocení: 7,9

„Krásné prostředí ,příjemné a hřejivé ubytování .Kuchyň plně vybavená (toustovač ,prodlužka na naše spotřebiče ,lednice,konvice….) nic nemusíte vozit s sebou .Co jsme si vzali,tak svoje ložní prádlo(povlečení).Fén na našem pokoji byl,ale není ve všech ,tak raději ,,kočky “si vezměte svůj 😉Byla jsem mile překvapena ,jak útulně pokoj vypadal.My měli pokoj č.230. Klíče od pokoje si vyzvednete naproti hotelu (trošku šikmo v pravo)😅 A po skončení je vložíte do venkovní schránky tohoto hotelu.Krásný pobyt ❤️“

• Pension Dangl - Glacier Rock Průměrné hodnocení: 7,7

„Výborne snídaně a příjemný a ochotný personál .“

15 nejlepších hotelů v destinaci Solda