3. Friuli-Wenecja Julijska – opinie o hotelach
  4. Sùtrio – opinie o hotelu
Włochy Sùtrio Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Położenie obiektu i wyposażenie pokoju.”

• „Apartament nowoczesny, czysty. Wygodne i duże łóżka. Kuchnia bardzo dobrze wyposażona. Łazienka duża i również nowoczesna z darmowymi kosmetykami. Na miejscu czekał na nas miły upominek. Duży i darmowy parking przy apartamencie. Na półkach książki ze zdjęciami i historią Sutrio. Wszystko nam się podobało. Miasteczko bardzo ładne i klimatyczne. Taka mała nieodkryta perełka. Byliśmy na 1 dzień ale chciałoby się zostać na dłużej.”

• Hotel Enzo Moro Ocena: 8,3

„Lokalizacja znakomita. Przydałby się mały sklepik uniwersalny , bo w okolicach niema żadnego.”

• Zoncolan Laugiane Ocena: 9,1

„Lokalizacja bajka , śniadania i jedzenie w restauracji najlepsze z najlepszych. Bardzo miły właściciel i cała obsługa .”

• „Czyste, zadbane pokoje, codziennie sprzątane. Pyszne śniadania w postaci szwedzkiego stołu, nie tylko na słodko, każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępne obiady na miejscu (polecam świeżą rybę w różnych postaciach). Obok restauracji, kameralne pomieszczenie wypoczynkowe połączone z pokoikiem dla dzieci. Trochę na uboczu miasteczka (ok 2km) - dla mnie na plus.”

5 najlepszych hoteli w mieście Sùtrio