3. Wenecja Euganejska – opinie o hotelach
  4. Tezze sul Brenta – opinie o hotelu
Włochy Tezze sul Brenta Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo czyste pokoje, sprzątane codziennie, ręczniki również wymieniane każdego dnia. Uśmiechnięta, pomocna obsługa. Hotel znajduje się w niewielkiej miejscowości, ale tuż przy hotelu jest supermarket, w którym można się zaopatrzeć. Pyszne kolacje, typowo włoskie. Śniadania również we włoskim stylu, co może być zarówno plusem jak i minusem (dominowały ciasteczka, rogaliki i jogurty, serwowano mniej wędliny czy serów, brakowało mi warzyw).”

• „Masakra , sam hotel stary lat 70 , meble stare straszne , smród starości , wszystko potrzebuję remontu , jedno co jest ok to personal”

• „Basen na plus”

• „zmieniono mój pokój bez wcześniejszego ustalenia. Byłam z ciężarną przyjaciółką i zaproponowano nam pokój z jednym łóżkiem, pomimo iż miałam potwierdzoną rezerwację na pokój z dwoma łóżkami. W efekcie spałyśmy w pokoju o obniżonym standardzie, było zimno i brudno. Śniadanie wyglądało jakby było wczorajsze. Ogólne wrażenie bardzo słabe. Kobieta na recepcji miała problem z wystawieniem faktury, była nieprzyjemna.”

• „Jedynie basen daje radę, chociaż woda dosyć zimna.”

5 najlepszych hoteli w mieście Tezze sul Brenta