3. Lacjum – opinie o hotelach
  4. Tor Vergata – opinie o hotelu
Włochy Tor Vergata Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo miła Pani gospodyni. Perfekcyjna czystość apartamentu. Kuchnia świetnie wyposażona. 5 min do stacji metra.”

• „Super gospodyni. Włoskie śniadanie w cenie. W pełni wyposażona kuchnia współdzielona z pozostałymi pokojami. Ładny wystrój apartamentu i pokoju. Apartament w małym bloku na zamkniętej posesji. Sąsiedzi i okolica zamieszkała przez ludność "napływową" (sporo osób ciemnoskórych i muzułumanów). Nie czułem się niekomfortowo, ale osoby bardziej wrażliwe mogą poczuć się "nieswojo" wracając wieczorem do apartamentu.”

• „Niezwykle gościnna właścicielka poinformowała nas z wyprzędzeniem o pracach serwisowych w metrze, co było ważne bo przyjechaliśmy późno. Na śniadanie w pokoju czekały rogaliki i zapas pysznej kawy. Właścicielka udzieliła pomocnych wskazówek gdzie znajdują się sklepy i restauracje. W odległości ok 300 metrów jest świetna lokalna i bardzo tania restauracja. Spokojna okolica. Do metra ok. kilometr miłego spaceru. Polecamy wszystkim, którzy po całym dniu w gwarnym Rzymie chcą odpocząć w nocy z dala od centrum!”

• „Wszystko było idealnie”

• „dobre śniadania”

5 najlepszych hoteli w mieście Tor Vergata