2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre case de vacanță în Apulia
  4. Comentarii despre case de vacanță în Alberobello
Italia Alberobello Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• VENTITRÈ- House of Apulia Mea Scor din comentarii: 9,7

„În aceasta cazare te simți ca într-o poveste, totul este perfect, nu îți vine să pleci acasă, nu ratați aceasta locație, Natașa este foarte draguta și amabila... Dacă as reveni nu as schimba cazarea pentru nimic în lume... Superb..”

• Trulli Soave Scor din comentarii: 9,3

„Totul, foarte spațios, foarte curat, foarte aproape de obiective!”

• iannet Scor din comentarii: 9,7

„Cea mai buna cazare la care am stat in Italia. Spatiu generos, central, curatenie, decor superb, gazda exceptionala, un exemplu de cum se face turism. Grazie mille, Anna!”

• Trulli Soave Scor din comentarii: 9,3

„Foarte curat, pozitionat bine, o experienta foarte placuta.”

• Dimora Martina Scor din comentarii: 10

„De la gazda la cazare totul exceptional! Am avut un mic bufet pt servit micul dejun,cadou de primire sampanie,vin ,fructe si un platou de dulciuri.”

• Trulli Contento - Rooms & Apartments Scor din comentarii: 8,7

„O proprietate recent renovată, foarte curată, doua dormitoare cu băi proprii, intr-o zonă liniștită, aproape de cafenele și restaurante. Mi-a plăcut mult dormitorul de sus, de pe terasă.”

• DIMORA PALASCIANO Scor din comentarii: 9,5

„micul dejun a fost la un bar in zona centrala, mai mult decat un simplu croissant. camera este de fapt un apartament de lux care te imbie la intimitate, prevede cada in dormitor si dus cu multe optiuni / efect de ploaie si jeturi cu masaj, cu acces la terasa de unde se poate vedea tot orasul cu zona casutelor trulli. am putut primi camera mai devreme decat ora de check-in declarata oficial.”

Cele mai bune 30 case de vacanță din Alberobello

pe baza a 34.665 comentarii pentru case de vacanță pe Booking.com