3. Apulia – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Alessano – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Włochy Alessano Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Tenuta Cesarina Ocena: 9,7

„Wszystko! Obiekt jest absolutnie cudowny, wielki, zielony ogród, gdzie można odetchnąć, basen, jacuzzi, leżaki, mieszkanie wyposażone we wszystko, co potrzebne. Bardzo nam smutno, że byliśmy tam tylko na jedną noc, na pewno wrócimy! Gospodyni supermila, mówi trochę po angielsku, wszystko można załatwić przez whatsapp”

• „Przestrzenny dom z absolutnie wymarzonym tarasem słonecznym z widokiem na morze. Pod czas pobytu w marcu dawało to możliwość komfortowego przebywania na zewnątrz w każdej porze dnia i nawet opalania się. Było wszystko czego potrzebowaliśmy. Francesca i Sergio byli bardzo pomocni i otwarci. Dostaliśmy dużo podpowiedzi dotyczących okolicy.”

• Villa Emanuel Ocena: 9,4

„Własny apartament, osobne wejście. Klimatyzowany pokój. Kuchnia wraz ze sprzętami do gotowania . Wystarczająca schludna łazienka. Parking na terenie hotelu .”

• Casa Morena Ocena: 9,1

„Przemili gospodarze, czekali nas z kluczami. Na przywitanie czekały na nas patera owoców i napoje .Obiekt duży ,wygodny z parkingiem. Pokoje i toaleta czysta. Jak dla nas idealna lokalizacja,; cicho i spokojnie ,dookoła przyroda i śpiewające ptaki. Gospodarze po godzinie przywieźli dodatkowe koce i pledy bo było zimno w chacie. Wielkanoc spędziliśmy w cudownej Casa Morena. Wyposażenie kuchni super wszystko było co trzeba. Bardzo dobrze działająca klimatyzacja/grzanie/”

• „Olbrzymi apartament, znakomicie wyposażony, świetny internet, absolutnie wspaniały widok na morze z tarasu. 5 minutowy spacer do pięknej zatoki z przezroczystą wodą. Tuż za zakrętem zaczyna się wspaniała nadmorska trasa widokowa do Leuca a po drodze można odwiedzić piękną zatokę Ciolo.”

5 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Alessano

na podstawie 574 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com

• Tenuta Cesarina

Nr 1 z 17 obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Alessano