3. Umbria – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Castiglione del Lago – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Włochy Castiglione del Lago Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo fajne miejsce na rodzinny pobyt. Duży apartament z aneksem kuchennym. Wspaniały widok z tarasu na zielone wzgórza. Sielankowe klimaty. Bardzo wygodny i pojemy parking. Czysto, dobre wifi. Doskonałe miejsce dla osób szukających ciszy i spokoju. Basen do korzystania bez ograniczeń czasowych. Ciekawa okolica jeszcze niezadeptana przez turystów - Perugia. Asyż (trochę tłoczny), Gubbio, Spoleto... Wspaniała Renata i Marco :)”

• Agriturismi Farina Ocena: 8,7

„Genialna forma śniadania”

• Boschetto del Lago Ocena: 9,2

„Piękny, czysty, przestronny apartament. Lokalizacja piękna. Świetny domek do spędzenia wolnego czasu, stół do tenisa, muzyka, gry, kanapy i nawet aneks kuchenny. Super. Basen, leżaki .”

• Poggio del Sole Ocena: 8,7

„Wszystko, atmosfera rodzinna , wspaniali Właściciele, pomocni ( poprosiliśmy o polecenie restauracji - zostaliśmy zawiezieni do restauracji prowadzonej przez rodzine właściciela gdzie czekał na nas pięknie zastawiony stół i smaczne posiłki ) miejsce piękne , zadbane , jestem zakochana w tym miejscu i napewno tam wrócę”

25 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Castiglione del Lago

na podstawie 4 103 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com