2. Италия отзиви за хотели
  3. Ломбардия отзиви за ваканционни имоти
  4. Комо отзиви за ваканционни имоти
Италия Комо Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• "Due Gradini" Apartment Оценка от отзивите: 9.5

„Добре поддържан , чист и оборудван с кухненски прибори апартамент. Разположен е на около 4.5 км от стария град, но има множество автобусни линии, които може да ви отведат на пристанището и стария град.“

• Casa Cambria Оценка от отзивите: 9

„Всичко беше прекрасно. Адам е страхотен домакин. Локацията е перфектна , апартамента е много комфортен. Ще се върнем отново.“

• Casa Diaz 58 Оценка от отзивите: 9.6

„Разположението на апартамента в центъра на Комо, в типична за тяхната архитектура сграда, тихо, спокойно и чисто място.Любезните домакини ни направиха страхотен жест с бутилка просеко.Препоръчвам на всички и пак бих повторила.“

• Appartamento Como in Lora Оценка от отзивите: 8.3

„Апартамент е просторен и чист.“

• Lora Luxury House Оценка от отзивите: 8.9

„Перфектна локация в същото време супер тихо и спокойно, а това че има и опция за паркиране е направо супер. Отличен ако гледаме Цена/Качество“

• Home Waves Como Оценка от отзивите: 9.7

„Препоръчвам това място. Всичко е еднакво със снимките.Апартаментът е чист и топъл. Също така, всичко важно е на пешеходна разстояние. Хазяйката е уникална.Бяхме посрещнати топло, на масата ни очакваше бутилка вино за добре дошли. Можеш да получиш от нея 100% помощ.Честно казано, не очаквахме всичко това. Ще се върнем отново, защото заради лошото и дъждовно време, не можахме да разгледаме всичко. И на всяка цена ще отседнем отново тук.Въпреки времето, беше прекрасно пътуване. Не се бавете, посетете това място.“

30-те най-добри ваканционни имота под наем в Комо

базирано на 41 982 отзива за ваканционни имоти на Booking.com