3. Kampania – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Conca dei Marini – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Włochy Conca dei Marini Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Bilocale Elena 40mq Ocena: 8,6

„- Cena jest bardzo atrakcyjna w stosunku do lokalizacji - Piękny widok na Wybrzeże - Na domku znajduje się prywatny ogród oraz taras z leżakami - Bardzo miły kontakt z właścicielami, którzy byli bardzo pomocni w każdej chwili - Po zejściu ze schodów jest przystanek autobusowy (Agerola=Amalfi) - Blisko market, dwie miłe restauracje, bary i apteka”

• „Piękne widoki. Do domu prowadzi spora ilość schodów, ale to jest normalne jak na Amalfi. Na dachu znajduje się taras z przepięknym widokiem. Bardzo dobry kontakt z z właścicielką. W pobliżu można zajść do Baru Santa Rosa z przemiłą obsługą, gdzie można zjeść włoskie wypieki i wypić pyszną kawę.”

• „Było cudownie!!!”

• „Lokalizacja, piękny widok z tarasu, mieszkanie bardzo ładnie urządzone i bardzo czysto. Polecam! Giovanni dobra morda 😁”

• Casa Marea Ocena: 9,5

„Cudownie zlokalizowana Villa. Bardzo blisko Amalfi. Lokalny sklepik, blisko restauracja. Raffaela bardzo serdecznie nas przywitała. Nie było zadnego problemu z przyjazdem wczesniejszym niż był zaplanowany. Świeżutkie i pachnące ciasto jabłkowe po długiej podróży było idelne, przepyszne, znikło w 10 sekund :) Raffaela była rownież bardzo pomocna jak mieliśmy jakiś problem lub chcieliśmy coś załatwić. Villa jest bardzo czysta i zadbana. Czuliśmy sie tam bardzo dobrze, polecamy wszystkim.”

20 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Conca dei Marini

na podstawie 1 448 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com