3. Sicílie hodnocení ubytování k pronájmu
  4. Fontane Bianche hodnocení ubytování k pronájmu
Itálie Fontane Bianche Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• „Byla jsem ubytovaná ve vile se 7 kamarády - 4x2 lůžkový pokoj (4x sociální zařízení). Pohled z terasy nádherný. Čisto. Vyhřívaný bazén. Nevím o jediné připomínce, kterou bych chtěla zveřejnit. Pračka, 100% vybavená kuchyň. Zahradní gril. Lehátka, židle, křesílka - vše v dostatečném počtu. Bonusem každé ráno čerstvé croissanty. Možnost využívat i prostory apartmánového domu v sousedství - dětské hřiště, piknik area, malé fitness, finská sauna.“

• La Piccola Musa Průměrné hodnocení: 8,8

„Výborná lokalita, soukromí, vybavení apartmánu jako samostatné domácnosti (kuchyně, myčka, pračka). Určitě vyhoví pro méně náročnou klientelu, nepožadující luxusní ubytování.“

• „Ubytování splnilo naše očekávání, Gianfranco a Irene jsou milí a pozorní hostitelé. Při příjezdu na nás čekali a vše, co se týká provozu ve vile, nám vysvětlili. Bazén je velký, hezký a čistý. Vzhledem k relativně krátké době našeho pobytu a k výletům, které jsme měli naplánované do okolí, jsme nestihli vyzkoušet veškeré možnosti, které vila nabízí (venkovní gril, posezení u bazénu apod.). Pokud plánujete delší pobyt v této lokalitě, určitě doporučuji ubytování ve Ville Alfonsa.“

• Villa Sogno sulla Spiaggia Průměrné hodnocení: 9,9

„Naprosto skvela lokalita - primo na plazi. Vyborna lokace i v kontextu blizkosti mest Syrakusy a Noto. Idealni pro rodiny s detmi, kde se deti muzou pohybovat na zahrade.“

• Casa Vacanze Fontane Bianche Průměrné hodnocení: 7,9

„Čistý a prostorný prázdninový dům.“

• Casa delle Muse 48 Průměrné hodnocení: 9,5

„Velmi kvalitně vybaveny domeček. Nachystáno vse- od toaletních papíru a potřeb po vodu, kávové kapsle, čaj cukr, olej, koření i balíček těstovin. Vjezd domů na dálkové ovládání, vše osvětleno. U pračky kapsle na praní. Není tu pitná voda, ale majitel nachystal dostatek na celý pobyt.“

• Villetta mare di Sicilia Průměrné hodnocení: 8,5

„Úžasné místo, klidné a pohodové okolí. Ubytování velmi příjemné pohodlné a čisté . V blízkosti obchod s dostatečným sortimentem, kde si můžete každé ráno nakoupit na skvělou snídani. Blízko je velmi pěkná pláž s příjemným barem.“

• Villa Sogno sulla Spiaggia Průměrné hodnocení: 9,9

„Poloha u skvělé pláže. Čistota.“

• Casa di Carlo Průměrné hodnocení: 8,8

„Ubytování se na líbilo Jediná co bylo špatně, spaní na palande. Člověk se bojí, že s ní spadne. Takže děti tam spát nemohli. Jinak od moře asi 50 metrů, pláž je teda přeplněné už od rána. Parkovani v ulici kousek od Ubytování celkem bez problémů.“

• Villa Rita Apartment Průměrné hodnocení: 8,8

„Vsechno“