3. Toskania – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. San Quirico dʼOrcia – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Włochy San Quirico dʼOrcia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Agriturismo Bagnaia Ocena: 9,7

„- niezwykle sympatyczni gospodarze mówiący po angielsku (przydzielili nam większy apartament niż ten zamówiony, bo akurat był wolny) - genialne widoki z i spod apartamentu na winnicę gospodarzy, malownicze toskańskie wzgórza i Montalcino - bardzo dobre i niedrogie wina i oliwa, które produkowane są na miejscu (dla osób zakwaterowanych przewidziana jest gratisowa, lecz profesjonalna degustacja) - czysty, ładny i estetyczny apartament - darmowy parking pod samym domem - wygodne łóżko - możliwe samodzielne włączenie ogrzewania, co w kwietniu w Toskanii ma duże znaczenie - dobre wi-fi”

• „Przepiękne miejsce w cudownej okolicy z przesympatycznym gospodarzem. Obiekt bardzo wygodny i super wyposażony. Gorąco polecam!!! I bardzo dziękuję za tak udany pobyt❤️❤️❤️”

• „Rewelacyjna lokalizacja. Cisza, piękne widoki. Pokój wystarczająco przestronny, z łazienką. Wyposażenie podstawowe (czajnik, lodówka). Dla samochodu miejsce postojowe pod osłoną przeciwsłoneczną.”

• Note in Val d'Orcia Ocena: 8,9

„Super miejsce bardzo fajny apartament właściciel bardzo uprzejmy i pomocny. Obok sklep i knajpka z dobrym jedzeniem. Polecam”

• „Wyjątkowe miejsce w samym centrum cudownego regionu Val D'Orcia. Niezapomniane widoki z podwórka i z okna na najczęściej fotografowane podere Belvedere, kapliczkę, Pienzę i drogę Gladiatora w oddali. Absolutna cisza, nie licząc odgłosów żab, cykad i ptaków. Gospodarze pomocni i życzliwi, ale nie narzucający się. Pomimo obecności gości w dwóch innych pokojach, ma się wrażenie, że jest się tu zupełnie samemu. Pokój w toskańskim stylu, stare szafy i komoda nadają mu niepowtarzalnego charakteru. Bardzo czysto. W pokoju lodówka i czajnik. Śniadania włoskie, głównie na słodko.”

• Agriturismo Bagnaia Ocena: 9,7

„We Włoszech jest na to powiedzenie "dolce far niente". Kolejny raz doznałem spełnienia, mówię na to "jestem szczęśliwy, teraz mogę umrzeć". Powstaje pytanie po co umierać, skoro mogę radować się z tego co mnie otacza? Wiec jak smakuje słodka bezczynność? Lampka wina Orcia Rosato "Ma Lamore" z winnicy Bagnai prowadzonej przez cudownych ludzi - Nico i Giowannę. Wino ma smak świeżości, jest delikatnie wytrawne, pozostawia w ustach posmak arbuza. Takim winem właśnie witają gospodarze swoich gości w przepięknej scenerii pagórków, winnic i łąk toskańskich, które otaczają ich winnicę i "gościniec" Agriturismo Bagnaia. Na miejscu można wynająć apartamenty, słowo apartament nabrało nowego znaczenia, potężny salon z kuchnią, sypialnia i łazienka. Wszystko w standardzie lux. Więc tak minęło pięć dni mojego "dolce far niente". Mam nadzieję, że powrócę do tego magicznego miejsca.”

• „Bardzo dokładne instrukcje dot. zameldowania, cudowna lokalizacja, darmowy parking na wyłączność, a co najważniejsze cudowna właścicielka, która przywitała nas ciastem i była dostępna na miejscu. Cudowne miejsce!”

• „Miejsce, do którego z przyjenością wrócimy. Właściciel Luciano jest niezwykle ciepłą, otwartą i pomocną osobą, mogliśmy poczuć się dzięki niemu jak w domu. Na miejscu możliwość degustacji i zakupu świetnego lokalnego wina i oliwy. Cisza, spokój, piękny widok z okna. Nasz apartament stanowiło samodzielne studio, do którego nie mamy żadnych zastrzeżeń - wręcz przeciwnie, przerósł nasze oczekiwania autentycznością i oryginalnością. Miejsce z duszą toskańskiej prowincji.”

20 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście San Quirico dʼOrcia

na podstawie 3 273 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com