3. Kampania – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Torre Annunziata – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Włochy Torre Annunziata Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Ogromne mieszkanie z tarasem z którego rozpościera się piękny widok na Zatokę Neapolitańską. Piękna czysta plaża z żadnym piaskiem znajduje się około 80m od obiektu. Pięknie umeblowane mieszkanie. Wyposażona kuchnia. W łazience suszarka do włosów. Miła i pomocna gospodyni mieszkająca po sąsiedzku.”

• „Świetna lokalizacja do zwiedzenia Wybrzeża Amalfi, Pompeii, Neapolu i okoliczny nadmorski miasteczek. Polecam również rejs z Roberto jego łodzią po wybrzeżu. My opłynęliśmy z Roberto Capri co było o wiele lepszym rozwiązaniem niż prom. Dom jest czysty, przestronny i ładnie urządzony w cichej uliczce ale w centrum gdzie w bliskiej odległości jest kolej do pobliskich miejsc wartych zobaczenia, piekarnia, sklep i pizzeria.”

• „Wszystko było jak należy , parking prywatny dostępny na małe auto ale 300 metrów od noclegu właściciel ma garaż i możesz tam parkować większe auto , dobra bazą wypadową nad wybrzeże Amalfi bardzo fajne mieszkanie w dobrej cenie”

• Apartment MariLù Ocena: 8,7

„Ogólnie mieszkanie w porządku poza kilkoma niedociągnięciami, widok z okna ładny, może poza jakimś betonowym klockiem, który na szczęście nie zasłaniał całego widoku. Blisko do plaży i dobra baza wypadowa do zwiedzania Pompejów, Herkulanu, wybrzeża Amalfitańskiego.”

• La corte di poppea Ocena: 9,4

„Apartament wyjątkowy. Bardzo duże pomieszczenia urządzone nowoczesnie z dużym smakiem. Doskonale położony - blisko stacja kolejowa, autostrada i strzeżony parking. Jeśli będziemy w okolicy na pewno się tam zatrzymamy ponownie.”

• „W samym centrum miasta”

• La corte di poppea Ocena: 9,4

„Mieszkanie urządzone z dużym smakiem i wyczuciem. Blisko do pociagu o sklepów. Polecam.”

30 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Torre Annunziata

na podstawie 1 975 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com