3. Lombardia – opinie o hotelach
  4. Valfurva – opinie o hotelu
Włochy Valfurva Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Casa Paola Ocena: 9,2

„Długość tras narciarskich, pogoda,”

• Chrys b&b Ocena: 9,5

„Przemiły personel, smaczne śniadanie, komfortowy pokój, wygodny parking w garażu pod obiektem, całodobowy dostęp do kawy z ekspresu i herbaty.”

• „Nieskazitelna czystość”

• Casa Paola Ocena: 9,2

„Fantastyczny apartament nieopodal Bormio w drodze na Gavię. Ilość zalet i plusów tego miejsca jest ogromna. Koniecznie należy zacząć od fantastycznej obsługi, Przesympatyczna Pani Gospodarz czekała na nas do późnych godzin nocnych. Niestety mogliśmy zjawić się w apartamencie dopiero przed północą i po wcześniejszym uprzedzeniu nie był to żaden problem. Klucze przekazane sympatycznie i z uśmiechem . Apartament nie jest duży, ale bardzo zgrabnie urządzony, niczego tam nie brakuje, kuchnia mała, ale świetnie wyposażona, jadalnia, dwie sypialnie i duża wygodna łazienka z prysznicem i wanną z hydromasażem. Przed apartamentem fantastyczny taras z widokiem na góry. Śniadania w najlepszej możliwej formie, czyli w lodówce podstawowe produkty, kapsułki z kawą i pyszne ciasta uzupełniane co rano.”

• Casa Paola Ocena: 9,2

„czysto, dobra lokalizacja, właścicielka zostawiła całą wyprawkę śniadaniową.”

• Residence Ables Ocena: 8,6

„Gorąco polecam”

• „Bardzo dobra lokalizacja.Duży ,przestronny apartament z widokami na góry. Bardzo dobre wyposażenie. Garaż,,osobny schowek na rowery. Świetna baza na wypady rowerowe i wycieczki w góry. Restauracja,sklepik 5min od obiektu.Polecam”

• Hotel I Rododendri Ocena: 8,5

„Bardzo dobra lokalizacja dla planowanego przejazdu Passo Stelvio, zaledwie kilka minut od Bormio. Czysto, cicho, wyśmienita pizza i smaczne śniadanie.”

• „Bardzo czysto i bardzo mili i uczynni właścicielem. Bardzo cicho. Piękne widoki. Polecam”

10 najlepszych hoteli w mieście Valfurva