3. Lombardia – opinie o hotelach
  4. Villongo SantʼAlessandro – opinie o hotelu
Włochy Villongo SantʼAlessandro Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Fantastyczne miejsce. Super obsługa. Polecam miejsce. Widoki z okna super. Wystrój ekstra”

• B&B Videtti Ocena: 9

„Cristina jest bardzo serdeczną, pomocną osobą. Apartament jest świeżo odnowiony, czysty i wyposażony w akcesoria kuchenne. Sniadania bardzo dobre, świeże i napewno skorzystam z gościnności Gospodyni.”

• „Widok z okna. Ekspres do kawy. Klimat.”

• „Mieliśmy wygodny apartament z oddzielnym wejściem. W apartamencie znajduje się miejsce do gotowania z płytą grzewczą, zlew i lodówka. Jest też ekspres do kawy, mikrofalówka i pralka. Łóżko jest bardzo wygodne. Apartament był regularnie sprzątany i regularnie wymieniane były ręczniki i pościel. Właściciel Luka jest serdeczny i przyjacielski, dbał o naszą wygodę. Grazie mille Luka! :) W około jeziora jest wiele szlaków górskich z piękną panoramą na jezioro. Blisko Begamo i piękna Cremona. Do Bergamo można pojechać autobusem E - przystanek jest niedaleko. No i blisko są pyszne lody Oasis. Spędziliśmy super wakacje i mamy nadzieję, że uda się tu wrócić!”

• „Duży pokój, wygodne łóżko. Bardzo przestronna i nowoczesna łazienka. obiekt piekny i klimatyczny. Bardzo smaczne śniadanie.”

5 najlepszych hoteli w mieście Villongo SantʼAlessandro

na podstawie 973 opinii na Booking.com