3. Sycylia – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

9,1

9,5

• Ocena dodana: 10 października 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Sama miejscowość nie jest turystyczna, trzeba to wiedzieć, że wieczorem na deptak nie pójdziemy..

Personel bardzo pomocny i uśmiechnięty. Obiekt nowy, kolory morza dodają uroku. Wszystko co potrzebne jest dostępne. Parking jest atutem. Czysty basen.

• Ocena dodana: 11 lipca 2021

• Apartament z 2 sypialniami

Wygodne pokoje, bardzo czysto, dobrze wyposażone łazienki. Klimatyzacja działa bez zarzutu. Szybkie wi-fi. Dobra lokalizacja. Widac ze budynki są nowo zbudowane i w tej kwocie trudno znaleźć coś lepszego.

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 17 czerwca 2023

3,0
    Worst stay in Sicily
    • Pokój z łóżkiem typu king-size i widokiem na basen

Zacznę od tego, że na Sycylii podczas road tripa autem nocowaliśmy w sumie w 7 miejscach więc widziałam pewien przekrój i w przedziale cenowym tego obiektu można dostać coś o niebo lepszego tj. cały apartament z pełnym wyposażeniem ale bez śniadań (za to z kawa, filiżankami, talerzykami i kuchnią) lub pokój ale ze wspaniałymi śniadaniami i dostępem do wspólnej kuchni (ta opcja była nawet tańsza niż La scala suite plus gospodarz był o nieeeeebo sympatyczniejszy). A teraz jak przy tym wypadł ten obiekt: 1) widziałam ze pokój będzie bez kuchni, nie wiedziałam ze żadna cześć wspólna żeby przyrządzić sobie jedzenie nie jest dostępna. W pokoju nie było nic oprócz ekspresu na kapsułki (podstawowy standard w każdym miejscu w którym byłam w Sycylii) - zero talerzyków, zero noża, widelca, czegokolwiek żeby przyrządzić sobie śniadanie. obiekt nie oferuje śniadań i jest w totalnej głuszy (jeśli chodzi o miejsca żeby zjeść) - wiec to minimum czyli przybory kuchenne by się przydało. Finalnie dostałam przybory kuchenne ale musiałam o to dodatkowo prosić. W tym przedziale cenowym śniadanie (i to nie sam rogalik) lub chociaż minimalnie ogólnie dostępna kuchnia to powinien być MUST!!! Ze strony obiektu - minimum kosztów, maksimum zysku. 2) Obsługa - i tu zaznaczę ze chciałam początkowo napisać coś dobrego ale… po przyjeździe pierwszego dnia wieczorem stopniowo zauważaliśmy jak wiele podstawowych rzeczy brakuje w pokoju - zrobienie sobie kanapki - brak noża, położyć chyba dalo się tylko na papierze toaletowym. Chcesz otworzyć wino - brak korkociągu - i nie żeby wszędzie w moim życiu takie życzy były zapewniane - ale na Sycylii nawet w tańszych miejscach były, a tu totalnie słabo. Tak wiec stopniowo prosiliśmy o te rzeczy żeby przetrwać te nieszczęsne dwie noce. W domu nie ma gospodarza, ale po prośbie po angielsku zadzwonił do mnie z tekstem ze oni takich rzeczy nie zapewniaja w tym pokoju, ale potem uznał ze doniosą nam odpowiednie rzeczy.

Basen, z którego jednak nie korzystałam. Na zdjęciach wygląda na większy ale jest czysty. Pokoj jest czysty.

• Ocena dodana: 20 września 2022

• Apartament typu Suite z balkonem