3. Sycylia – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Realmonte – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Włochy Realmonte Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Położony blisko plaży i Schodów tureckich, w pełni wyposażony obiekt. Bardzo miła gospodyni.”

• „Nowoczesny domek z cudownym tarasem i pięknym widokiem na morze. Wszystkie niezbędne udogodnienia. Doskonale wyposażona kuchnia. Blisko plaży i schodów tureckich. Świetne miejsce wypadowe do wycieczek po okolicy. Bardzo serdeczna gospodyni.”

• Villa Maresa Home Ocena: 9,7

„Bardzo miły gospodarz, wyjątkowo czysty apartament ze świetnym tarasem z widokiem na morze, bardzo dobrze wyposażony, super śniadanie przyniesione do pokoju.”

• „Świetna lokalizacja, praktycznie na samej plaży! Apartament jest czysty, w stylu coastal, co idealnie komponuje się z okolicą pięknych skał Turków. Apartament ma 2 tarasy z pięknymi widokami z obu stron na brzeg morza i klify. Na przyjazd właściciele przywitali nas smacznym winem i pokazali nam okolicę. Podróżowaliśmy z psem Labradorem, któremu tak się spodobało, że chciał zostać! Napewno jeszcze nie raz wrócimy!”

• „Wszystko było fantastyczne - od powitania do wyjazdu. Bezproblemowy odbiór kluczy z pilotem do bramy wjazdowej, powitalne ciasto (pyszne), wino, kawa i miłe akcenty w naszym języku. Cristina, dziękujemy za wyjątkowe staranie. Wszystko było dla nas przygotowane - ręczniki, pościele i dodatkowe łóżko. Każdy pokój ma wejście na balkon i klimatyzację. Do pięknej piaszczystej plaży dosłownie kilka kroków, a Tureckie schody w odległości miłego spaceru. Trudno sobie wyobrazić lepsze miejsce na pobyt dla grupy (nas było dziewięcioro). Kontakt z Właścicielką praktycznie na bieżąco - jej reakcja w razie potrzeby natychmiastowa. Dziękujemy za wszystko i polecamy <3”

30 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Realmonte

na podstawie 3 688 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com