2. Korea Pd. – opinie o hotelach
  3. Czedżu – opinie o hotelach
  4. Czedżu – opinie o hotelu
Korea Południowa Czedżu Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Super miejsce z darmowym parkingiem .”

• „Ten obiekt posiada piękne położenie. Widok oceanu z rana to na prawdę przyjemny widok. Łóżka są bardzo wygodne . Stosunek jakości do ceny był adekwatny. Nie ma możliwości śniadań ale restauracja jest obok. Basen z ciepłą wodą ale jakoś mało zadbane to miejsce w koło basenu. Personel miły ale słaby angielski co mnie frustruje.”

• Mir Guesthouse Ocena: 9

„Obsługa i części wspólne, lokalizacja, bliskość morza, spokojna okolica, super wygodne łóżka”

• Grabel Hotel Jeju Ocena: 8,1

„Świetna lokalizacja. Basen z podgrzewaną wodą na dachu jest rewelacyjny. Obsługa bardzo miła. Pokój był na bieżąco sprzątany. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Bardzo polecam ten hotel.”

• Orasung Motel Ocena: 7,8

„Duży pokój, wygodne łóżka, doskonała lokalizacja tuż przy terminalu autobusowym.”

• Ocean Grand Hotel Ocena: 7,2

„Dobry hotel położony przy plaży. W okolicy bardzo dużo restauracji i sklepów. Wieczorem (nocowaliśmy w sobotnią noc) dużo ciekawych wydarzeń na plaży (występy muzyczne) i duży ruch ale w hotelu nie było to odczuwalne. Dość duży i wygodny parking przy samym wejściu do hotelu. Pomimo pewnych problemów z czystością w pokoju (więcej poniżej) pobyt uważam za udany. Myślę, że stosunek jakości do ceny jest w przypadku tego hotelu jak najbardziej dobry.”

• The Beach Pension Ocena: 8,6

„Hotel klasy ekonomicznej. Nie należy więc oczekiwać zbyt dużo. Zaletą jest niewątpliwie dobra lokalizacja blisko lotniska i w dość spokojnym otoczeniu (widok na morze). Darmowy parking (dość duży i wygodny). Warunki absolutnie wystarczające na jedną noc ale nie należy liczyć na super komfortowe udogodnienia. W pobliżu sklepy i restauracje.”

• Pearl Hotel Jeju Ocena: 6,6

„Personel, panie z kuchni bardzo sympatyczne i pomocne.”

30 najlepszych hoteli w mieście Czedżu