2. Laos – opinie o hotelach
  3. Luang Prabang – opinie o hotelach
  4. Luang Prabang – opinie o hotelu
Laos Luang Prabang Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo cicha okolica.Bardzo wygodne łożko.Z ogrodu jest piekny widok na gory.Darmowa woda,mozna korzystac z czajnika elektrycznego i lodowki”

• „Smaczne śniadanie, bardzo wygodne łóżko.”

• „Hotel w centrum miasta, dogodne miejsce do zwiedzania.”

• „Piękny stylowy, pokój w drewnie,”

• „Wszystko idealnie. Dobra lokalizacja. Przyjazny personel. W obiekcie i pokojach bardzo czysto. Śniadania rewelacyjne (w formie bufetu, bardzo urozmaicone), serwowane na tarasie nad rzeką. Kawa, woda cały czas dostępna. W dniu wyjazdu nie było problemu żebyśmy zjedli śniadanie wcześniej. Można w recepcji zostawić pranie. Odbiór tego samego dnia.”

• „wygodny hotel z basenem i mila obsluga w centrum Luang Prabang, mozna zamowic tam tez taxi na wycieczki po okolicy, polecam”

• Satri House Hotel Ocena: 9,4

„Fantastyczne miejsce z niepowtarzalnym klimatem. Wspaniały historyczny kompleks budynków ukryty w pięknym egzotycznym ogrodzie. Oaza spokoju, można wspaniale wypocząć. Świetna kuchnia, najlepsze mango sticky rice jakie jadłem!!! Bardzo miła i pomocna obsługa. Marzę, by tam wrócić.”

• „Dobra lokalizacja, ładny czysty pokój”

• „Jeden z wielu noclegów w tej podróży. Spało się dobrze, więc jest OK. Jest czysto, klima działa, lodówka w pokoju też jest, łóżka wygodne, woda w łazience ciepła. Na jeden nocleg nic więcej nie potrzeba. Kwestia ceny to inna sprawa, jak komuś odpowiada to OK. Ja na następny pobyt znalazłem na miejscu inny hotel w lepszej cenie i w tym samym standardzie. Kupiłem też tutaj bilety na przejazd do Nong Khiaw w normalnej cenie z odbiorem z hotelu. Ogólnie mogę polecić.”

• „Bardzo zadbany, super lokalizacja i jakość do ceny”

30 najlepszych hoteli w mieście Luang Prabang