2. Srí Lanka hotelértékelések
  3. Colombo hotelértékelések
  4. Colombo hotelértékelések
Srí Lanka Colombo Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Trillium Boutique City Hotel Értékelési pontszám: 7,3

„Kényelmes szoba, tiszta, jól felszerelt, Kényelmes fürdőszoba. A tetőn medence 8-20 közt használható. Finom reggeli, svédasztalos.”

• Lavonca Boutique Hotel Értékelési pontszám: 8,7

„Jó elhelyezkedés, tágas szoba, kényelmes ágy, kedves fogadtatás, finom reggeli, jó WiFi”

• Granbell Hotel Colombo Értékelési pontszám: 8,6

„A szállás nagyon jó szép helyen van kényelmes a tenger kilátása pazar. A tetőtéri terasz is nagyon szép, de ami az értékelésemből nem látszik. A grambell és a booking zárt láncú levelézését meghekkelte feltehetően egy grambelles dolgozó aminek az eredményeként 3 x fizettem a szállásárt most a két cég egymásra mutogat miközben persze nagyon sajnálják a történteket. A kifizetett összegért full extrás lakosztályt kellett volna kapnom ! Szóval ha kapsz a cégtől egy fizes ki linket a levelezőben ne tedd spam !!!!!!!!!!! Sajnos ez egyértelmüen a két cég hibája, de Én szívtam meg Ők meg mossák a kezüket. Egyébként bárkitől kapsz a booking zárt láncú levelezésén belül egy fizess mert törölnek értesítést gyanakodj mert lehet spam, adathalászat ! és ehhez elég egy ott dolgozó, mert ezekhez csak a belsős dolgozók férnek hozzá. Gondold végig mi a jobb bukod a foglalást utazás előtt, vagy a pénzed hát szar választás.”

• Port View City Hotel Értékelési pontszám: 7,5

„Jó ár érték arány.”

• Ivy Lane Colombo Értékelési pontszám: 7,6

„Reggeli jó volt. Európai szinten a környék nem volt értékelhető. Személyzet aranyos volt.”

• Trillium Boutique City Hotel Értékelési pontszám: 7,3

„A szállás bár jó érték-ár arányban volt,de max.egy 3 csillagos hotelnek felelt meg!”

• Fairway Colombo Értékelési pontszám: 8,2

„Bő választék, Sri Lankai ízek.”

• Havelock City Hostel, Colombo Értékelési pontszám: 8,2

„Lokáció. Tisztaság”

• Granbell Hotel Colombo Értékelési pontszám: 8,6

„28 emeletes szálloda, a tetején medencével és a bárral ahonnét gyönyörű kilátás nyílik a környékre. A szálloda modern stílusban van berendezve, a személyzet nagyon készséges és segítőkész. A szobák nagyon hangulatosak és kényelmesek.”

Colombo 30 legjobb szállodája

57 255 Booking.comos hotelértékelés alapján