Doties uz galveno saturu
  4. Vietas Melnsils viesnīcu atsauksmes
Latvija Melnsils Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par viesnīcām

Jaunākās atsauksmes

• Trommeļa brīvdienu mājiņas-kempings Viesu sniegtais vērtējums: 9,4

„Mums ļoti patika. Skaisti iekārtotas, ērtas un tīras mājiņas ar virtuves zonu. Terase, kur pasēdēt, ieturēt pašu pagatavotu maltīti. Ir dzeramais ūdens un grils. Laipni un atsaucīgi darbinieki. Teritorijā dažādas aktivitātes kā pavadīt laiku, arī bērniem. Var uzspēlēt galda tenisu, novusu, volejbolu, šautriņus. Ir neliels bērnu laukumiņš. Pavisam netālu no jūras.“

• Trommeļa brīvdienu mājiņas-kempings Viesu sniegtais vērtējums: 9,4

„Mājiņa bija plaša, ar principā visu nepieciešamo divām personām. Katram namiņam savs grills ko izmantot. Visi namiņi bija aizņemti un notika kādas svinības, bet citu atpūtnieku troksnis mums netraucēja, to mājiņā dzirdēt nevarēja.“

• Trommeļa brīvdienu mājiņas-kempings Viesu sniegtais vērtējums: 9,4

„Vienmēr paticis Melnsils. Ir dažāda pieredze, ar augstām cenām, kas neatbilst kvalitātei. Tromeļu kempingā atradu lētu nakšņošanas vietu (Bungalo), kas pilnībā apmierina mani kā vienu personu. Ērta gulta, svaiga gultasveļa. Pieejama sirsniņmāja, viss higiēniski, duša, dvielis. Var izmantot vaļēju,aizvējā zem jumta, virtuves zonu ar traukiem, plīti un tējkannu, Vendenes ūdens. Nākamreiz izmantošu velosipēda nomu iespējams, un izpētīšu lielāku namiņu īri, ja būsim vairāki apmeklētāji. Netālu Roja, Upesgrīva, Kolka. Ļoti jauka komunikācija, gan ar īpašnieku, gan darbinieci. Ļāva palikt pat ilgāk par nolikto laiku, bez papildus maksas. Lai veicas!“

3 vislabākās viesnīcas vietā Melnsils

No 531 viesnīcu atsauksmēm Booking.com mājas lapā