2. Łotwa – opinie o hotelach
  3. Vidzeme – opinie o hotelach
  4. Salacgrīva – opinie o hotelu
Łotwa Salacgrīva Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo duża powierzchnia. Gospodyni nagrała film, jak dostać się do Apartamentu. Bardzo pomocna i zainteresowana. Apartament wyposażony we wszystko potrzebne do gotowania (sól, olej itd.)”

• Imantas Ocena: 8,4

„Dobra lokalizacja. Cudownie rechoczące żaby w stawie obok domku.”

• „Miła obsługa, blisko na plażę oraz do lasu. Bardzo spokojnie. Dobra restauracja oraz wieża widokowa na terenie. Pokoje nowe, z nowym wyposażeniem. Dostęp do grilla oraz kilku fajnych zabaw dla dzieci. Polecam!!!”

• „Blisko morza.Ogólnie jest nie tak źle, jak musisz przenocować jedną noc to jest ok.”

• Kapteinu Osta Ocena: 8,5

„Widok na morze, przestrzeń w domku”

• „Bliskość stacji paliw”

• Family house room Ocena: 9,4

„Bardzo czysty pokój, wygodne i duże łóżko. Wspólna łazienka, oraz bardzo dobrze wyposażona kuchnia są czyste i zadbane. Parking dostępny na terenie posesji lub bezpośrednio przed domem. Dom zlokalizowany w spokojnej uliczce domków jednorodzinnych. Sympatyczna i pomocna właścicielka. Cena adekwatna do jakości.”

• Imantas Ocena: 8,4

„Na pewno bliskość morza jest dużą zaletą tego miejsca. Na plus też ładnie zaaranżowana przestrzeń wokół domku.”

• „Pokoje bardzo czyste i komfortowe. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Nie było problemu z odbiorem kluczy poza godzinami pracy recepcji.”

• Kapteinu Osta Ocena: 8,5

„Wszystko bardzo nam się spodobało. Czystość bardzo dobra. Lokalizacja bardzo dobra. Personel w pierwszym dniu bardzo miły. Dostarczono nam dodatkową pościel dla 6-ej osoby.”

10 najlepszych hoteli w mieście Salacgrīva