2. Maroko – opinie o hotelach
  3. Warzazat – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Maroko Warzazat Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Afgo Hostel Ocena: 9

„Wszystko super. Personel przyjazny i otwarty. Czysto, schludnie i przyjemnie. Można poznać innych podróżników, skorzystać z części wspólnej na tarasie. A rano wspólnie celebrować pyszne śniadanie. Zdecydowanie polecam i jeśli będę miała okazję, zatrzymam się tam ponownie.”

• „Miejce niesamowite, zdjęcia w pełni nie oddają jak pięknie tam jest. Bardzo miły personel, pomocny w każdym momencie. Pokoje świetnie wyciszone, wyposażone. Warto się tam zatrzymać żeby poczuć klimat tego miejsca. Bardzo wygodne łóżka. Kosmetyki które były w pokoju były niesamowite. W ogóle w całym obiekcie niesamowicie pachnie. Obok hotelu można zaparkować na drodze. Jest bezpieczne i bezpłatne miejce.”

• Afgo Hostel Ocena: 9

„W centrum,czysto, parking strzeżony, polecamy”

• Dar nadia bendriss Ocena: 8,4

„Piękny widok na ogrody, oraz bardzo uprzejma i pomocna obsługa, po późnym przyjeździe zostaliśmy poczęstowani herbatą, nikt nas nie popędzał. Śniadanie na pięknym dachu budynku. Monitorowany parking!”

15 najlepszych obiektów B&B i zajazdów w mieście Warzazat

na podstawie 10 635 opinii o obiektach B&B i zajazdach dodanych przez użytkowników Booking.com