2. Recenzije hotela u državi MAR
  3. Recenzije hotela u regiji Marrakech-Safi
  4. Recenzije hotela na destinaciji Marakeš
Maroko Marakeš Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Hôtel Racine Ocena gostiju: 8,2

„Hotel Racine je odličan za svaku preporuku. Nalazi se na dobroj lokaciji. Sobe komforne, krevet preudoban, svaki dan sobu sređuju. Recepcioneri su baš ljubazni. Hrana svaki dan ista, al ima šta da se izabere.”

• Hôtel Teranga & Spa Ocena gostiju: 7,8

„Uglavnom sve”

• Riad Heva Ocena gostiju: 8,7

„Dobra lokacija..”

• Riad Amirwa Ocena gostiju: 9,2

„Riad je na odlicno lokacija, samo par minuta hoda od glavnog Trga, glavne turisticki atrakcije. Sobe su male, ali ciste I sasvim dovoljno velicine za ono sto treba, da se ti prespava. Dorucak odlican, cak I za mog supruga koji jtesko zivi bez mesa, ali najjaci I najbolje utisak mi je momak koji tu radi Yassin, ako sam dobro napisala njegovo ime, on je bio tu u svakom momentu da nas usluzi I pomogne oko svega sto nam je potrebno,, bilo da je vece ili sest sati ujutru kada smo izasli iz riada, jedan divan I topao mlad covek, zbog njega bih se UVEK vratila u riad I Marakes:)”

• Hotel Al Kabir Ocena gostiju: 6,4

„Bazen”

• Riad dar sahrawi Ocena gostiju: 9,4

„Domaćini su veoma dobri i vredni ljudi. Posvećeni su hostelu 24h. Pomažu u svemu od samoga starta ,od trenutka bookinga pa do kraja vaše posete. Čistoća 100%, Cena odgovara kvalitetu,, Osećala sam se prijatno sve vreme boravka, Doručak dobar Lokacija fantastična sve vam je na dohvat ruke,a opet imate mir i tišinu ,,, Terasa bajkovito uređena, dekoracije lepe”

• Riad Darhani Ocena gostiju: 8,8

„Osoblje je bilo vrlo ljubazno. Omar nam je par puta dao savete kako lakse da se snadjemo u gradu i takodje nam je spremio dorucak ranije kada smo imali potrebe za to. Lokacija Riada je super, blizu su najvaznije lokacije Marrakesha.”

• Hotel Almas Ocena gostiju: 7,9

„Lokacija , osoblje, soba je bila čista doručak ok, ali skroman izbor. Omogućili su nam ulazak u sobu nekoliko sati pre vremena”