2. Recenzije hotela u državi MNE
  3. Recenzije hotela u regiji Tivat
  4. Recenzije hotela na destinaciji Radovići
Crna Gora Radovići Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Apartments SLAVA Ocena gostiju: 9,5

„Apartman je fantastican, uredan, cist, sa svim potrebnim stvarima. Izuzetna lokacija u Lustica Bay Centrale. Bus vozi do plaze na svakih 15 minuta. Koriscenje lezaljki, peskira, tuseva na plazi je uracunato u cenu boravka.Ovo je nesto najbolje sto se moze naci u Crnoj Gori. Za svaku preporuku”

• Apartments SLAVA Ocena gostiju: 9,5

„Apartman, usluga, sadrzaji i nacin organizacije je prevazisao nasa ocekivanja. Hvala Natasi na gostoprimstvu i svemu.”

• „Gazdarica je vrlo fina i prijatna zena. Osecali smo se kao kod kuce, sve je bilo perfektno. Smestaj je bio kao sa slika, sve neophodno nam je bilo i prisutno. Veoma komforno, prostrano za 9 ljudi, sa klima uredjajima u svim sobama. Velika terasa sa pogledom na more kao i direktan izlaz na privatnu plazu u okviru smestaja. Uzivali smo i radujemo se ponovnom dolasku, sve preporuke. :D”

• „Prostranost, i divan pogled sa terase. Izuzetno ljubazno osoblje,i u svakoj situaciji spremni da izadju u sustet gostu.”

• Apartments SLAVA Ocena gostiju: 9,5

„Moderni apartman, veoma funkcionalan i cist. Savrsen spoj visoko kvalitetne gradnje u mediteranskom stilu, i sofisticirano opremljenog enterijera pastelnih boja..”

5 najboljih hotela na destinaciji Radovići

na osnovu 145 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu