2. Czarnogóra – opinie o hotelach
  3. Cetinje County – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Cetynia – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Czarnogóra Cetynia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Apartment Dadi Ocena: 9

„Super nocleg dla dwóch par. Byliśmy tylko na jedną noc, ale polecam dla osób zostających na dłużej. Wszystko co potrzebne znajduje się na noclegu”

• Apartment Dadi Ocena: 9

„Mieszkanie bardzo duże, śniadania wystarczały też na kolację ;) Bardzo miły i pomocny właściciel - zawiózł nas na wycieczkę i na lotnisko, opowiadał tak ciekawie o Czarnogórze, że aż jeszcze chce się tam wrócić! No i oczywiście Cetinje to najważniejsze miasto w całym kraju!”

• Mali Raj Apartmani Ocena: 9,2

„Wyjątkowe miejsce - idealne dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój i kontakt z naturą. Do obiektu można dostać się tylko łodzią z miejscowości Karuč. Pan Właściciel zapewnił nam transport łodzią w obie strony. Jeśli będzie okazja, chętnie tam wrócimy.”

• Apartments Heaven Ocena: 9,6

„cicha lokalizacja, wygodny apartament, możliwość schowania rowerów”

• „Zdecydowanie na plus oceniamy lokalizacje obiektu. Blisko do licznych szlaków. Pani w recepcji oraz kelner mężczyzna bardzo mili”

• Aria Ocena: 9,8

„Wymarzone miejsce na wakacje. Lokalizacja sprawia, że wszędzie jest dość blisko by zwiedzić Czarnogórę. Apartament był czysty i dobrze urządzony. Okolica cicha i spokojna, na dworze plac zabaw dla dzieci. Śniadania były bardzo dobre, dodatkowo w apartamencie czekało na nas wino, sok i słodycze dla dzieci. Częstowano nasz też domowymi ciasteczkami, jeszcze gorącymi oraz naleśnikami. Wyjeżdżaliśmy rano i otrzymaliśmy nawet kanapki i ciasto na drogę. Samo otoczenie apartamentu jest piękne. Właściciele są wyjątkowi i bardzo serdeczni. Traktują gości jak swojego najlepszego przyjaciela. Chętnie zostalibyśmy na dłużej gdyby było to możliwe. Serdecznie polecamy to miejsce, napewno będziesz zadowolony.”

30 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Cetynia

na podstawie 4 641 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com