2. C. Gora: recenzije hotela
  3. Ulcinj: recenzije smještajnih objekata
  4. Ulcinj: recenzije smještajnih objekata
Crna Gora Ulcinj Provjerene recenzija stvarnih gostiju smještajnih objekata

• Apartments Debora Prosječna ocjena: 7,7

„Tihi centar starog grada s prelijepim balkonom i pogledom. Hvala domaćinu koji nas je dočekao i ženi koja održava sobe, bila je jako ljubazna. :)”

• Casa Al Mare Prosječna ocjena: 9,5

„Sve je bilo ok ljubazno osoblje Doručak. Lokacija blizu plaza mir tisina Za one koji zele mir izvrsno”

• Apartments Ishmi in center of Ulcinj Prosječna ocjena: 10

„Dragi budući posjetioci Ulcinja i Crne Gore, želim Vam reći nekoliko rečenica o ovom apartmanu kako bi ste uživali u svom odmoru u potpunosti .Upravo smo stigli kući sa odmora. Fantastičan pogled na more, odlicna higijena ,domaćini više nego ljubazni. Ovakvo gostoprimstvo i ugodnost se mora doživjeti. Druženje sa domaćinima nam je oplemenilo dane odmora. Izuzetno smo zadovoljni smještajem. Svaki apartman je poseban i ima svoju privatnost. Prvi put nam je bilo žao što odlazimo s ovog raja na zemlji! Čisto, mirno, idealno za porodice sa malom djecom. Vraticemo se sigurno ako Bog da zdravlja i sreće da nadjemo ijedan slobodan apartman.”

• Olive Garden Prosječna ocjena: 8,2

„Zamisao Almira i njegove supruge je savrsena . Mjesto je prelijepo okolina mala rijec savrsena”

• Sunset Apartments Prosječna ocjena: 9,7

„Izuzetno ljubazan vlasnik. Besprijekorno čisto i uredno. Predivan pogled. Sve što je navedeno u opisu apartmana, to nas je i dočekalo. Potpuni ugođaj, odmor za dušu. Jedva čekamo vratiti se opet.”

• Sunshine Apartments Prosječna ocjena: 9,4

„Svaka preporuka.. Domacini su bili odlicni i na svaki nas zahtjev su reagovali odmah. Plaza je blizu a smjestaj ima mir i udobnost, sve sto je potrebno za divan odmor.”

• Apartments Lungo Mare Ulcinj Prosječna ocjena: 8,7

„Udoban prostran čis, i preliep pogled sa terase na Jadran”

30 najboljih smještaja za odmor u gradu 'Ulcinj'

na temelju 28.360 recenzija smještaja za odmor na Booking.com-u