2. Черна гора отзиви за хотели
  3. Bar County отзиви за ваканционни имоти
  4. Вирпазар отзиви за ваканционни имоти
Черна гора Вирпазар Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Holiday home Raduš Оценка от отзивите: 9.4

„Местоположение.“

• Vržina Farm House Skadar Lake Оценка от отзивите: 9.6

„Наложи се да правим късна резервация и съответно хората бяха на разположение и ни настаниха. Има си паркинг към фермата. Там се предлага и храна по предварителна поръчка. Стаята има външна щора към терасата и съответно може да се затъмни хубаво. Наоколо е много красиво и съответно гледката от терасата е супер“

• Flamingo Оценка от отзивите: 9.6

„За нас вилата беше удобна - разполагахме с 2 -я етаж на вилата, беше чисто, удобно, банята беше нова, имаше отделна кухня, но не сме я ползвали - собственичката Малина готви превъзходно - съпругът ми още говори за нейната рибена супа. Ядохме и страхотен пушен шаран, не бяхме опитвали такова ястие, но много ни хареса. А пилешката супа - и тя превъзходна. С няколко думи петзездно угощение. Закуската - прекрасна ( аз още си спомням за смокиновия мармалад) и пресни кайсии и смокини - всичко това под асма от киви. Понеже пристигнахме към 20 часа,, Malina ни помогна с организацията на обиколка по Skadar lake. Oбиколката с лодка по езерото рано сутрин си заслужаваше ранното ставане! Marina and Ilya ни казаха, че от 10-на дни е отговорен лифт край Котор - Cable care. Благодарим им - гледката от горе е страхотна, имаш чувството, че си на върха на Черна гора!“

30-те най-добри ваканционни имота под наем в Вирпазар

базирано на 6 763 отзива за ваканционни имоти на Booking.com