2. Czarnogóra – opinie o hotelach
  3. Bar County – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Virpazar – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Czarnogóra Virpazar Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Vasiliki Ocena: 8,2

„Dobra lokalizacja, minimum formalności”

• Lake Valley Ocena: 9,7

„Miejsce rewelacyjne, ciche i spokojne. Słychać śpiew ptaków. W odległości około 20 min piechotą od centrum miejscowości. Podobny czas, no może 30 min do morza, oczywiście samochodem. Parking na miejscu. Czyli miejscówka wymarzona zarówno do rejsu po jeziorze jak również plażowania. Obiekt nowoczesny, czysty, wygodne lóżko, super łazienka - do tego basen jakże rewelacyjny relaks po rejsie po jeziorze, lub innych wycieczkach. Gospodarz super miły, pomocny, dyskretny i służący radą w każdej potrzebie. Nie jestem native speakerem, ale dla mnie angielski gospodarza bardzo dobry. Żadnych kłopotów z komunikacją. Nie stołowaliśmy się wiec trudno nam ocenić jedzenie, ale patrząc na talerze innych gości wyglądało wszystko wyśmienicie. Na pewno powrócimy, bo spędziliśmy tam super czas a odpoczynek w obiekcie był niesamowicie relaksujący, pomimo, że pogoda nie dopisywała.”

• Apartment Mond Ocena: 9,8

„Gospodarze - wspaniali ludzie. Lokalizacja- cisza, spokój. Możliwość degustacji pysznych domowych specjałów i zamówienia równie pysznego śniadania/obiadu/kolacji w ilości której nie jesteś w stanie przejeść.”

• Brioni Ocena: 8,9

„Obiekt polozony nieco na uboczu, na wzgorzu z pieknymi widokami.Apartament obszerny, dobrze wyposazony. Niesamowicie uprzejmy wlasciciel, pyszne sniadanie, duzy plus za basen!”

• Flamingo Ocena: 9,6

„Bardzo przestronny apartament, dwie sypialnie, salon, łazienka, dobrze wyposażona kuchnia, a do tego balkon. Możliwość zostawienia auta na posesji. Jednak największym atutem są przemili właściciele, a szczególnie pani Malina, wspaniała i sympatyczna kobieta, która świetnie gotuje i może przygotować pyszną i obfitą kolację. Do tego śniadania też są bardzo smaczne i duże, więc każdy się naje. W razie potrzeby, właściciele pomogą w sprawie organizacji rejsu po jeziorze Szkoderskim. Z miłą chęcią bym tam wrócił.”

• „Pobyt w obiekcie przekroczył nasze oczekiwania. Od przepięknej okolicy i widoku z tarasu aż po samo miejsce. Gospodyni przecudowna, serwowała przepyszne śniadania! Dbała o nasz komfort pod każdym względem. Miejsce na uboczu, co dla nas było idealne i sprzyjało odpoczynkowi. Polecamy to miejsce bardzo i mamy nadzieję że jeszcze tu wrócimy! 🙂”

• „Urocza miejscowka z basenem. Pokój niezbyt duzy, ale czysty. Mozna zamowic sniadanie, obiad. Zjadłem obiad- za 20 euro otrzymalem 4 połowki piersi z kurczaka, surowki, ziemniaki, pieczywo i 2 kieliszki wina. Bardzo smaczny posiłek.”

• Apartment Milena Ocena: 9,5

„Gospodarze na 5 plus bardzo mili i gościnni mogliśmy przyjechać wcześniej. Śniadanie nawet z deserem Kawka i wypieki”

• Apartment Sjekloca Ocena: 9,6

„Świetne miejsce w czarnogórskim zaciszu, idealne na wypoczynek. Gospodyni przekochana a lokalne psiaki sami gnają do zabawy.”

• „Apartament położony tuż pod miejscowością Virpazar. Dom zbudowany na zboczu góry z pięknym widokiem na Jezioro Szkoderskie. Właściciele mili i pomocni. Można było na miejscu skorzystać ze śniadania.”

30 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Virpazar

na podstawie 7 541 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com