2. Macedonia Północna – opinie o hotelach
  3. Matka – opinie o hotelu
Macedonia Północna Matka Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Cudowny widok, cisza i spokój,bliskość do kanionu, obsługa bardzo uprzejma, na krótki pobyt tranzytowy polecam.”

• „Niesamowity widok z tarasu na Kanion Matka Duza przestrzen Bardzo pomocny właściciel W mieszkaniu wsystkie potrzebne rzeczy Lodowka wypelniona zakupami gdybys o czyms zapomnial mozna tu kupic od wlasciciela”

• „Absolutnie piękne miejsce! Dom urządziłby jest w bardzo artystycznym stylu. Na gości czeka pendrive z idealnie dobraną muzyką na pobyt w tym miejscu. Nie mogłobyć lepiej. Widok z tarasu - brak słów! Coś przepięknego! Szum wody, śpiewanie ptaków, prawdziwa bajka. Jeśli ktoś poszukuje ucieczki od rzeczywistości to polecam w 200% to miejsce. Czysto, wszystko najwyższej jakości, poduszki wygodne, materace też świetne. Kuchnia wyposażona. Gospodarz zostawia przekąski i napoje ( niektóre dodatkowo platne) . Zimne wino w lodówce, herbata, kawa. Wszystko zadbane i czyste! Aż żal było wyjeżdżać. Jeśli chodzi o parking u podjazd pod samo miejsce to na spokojnie dacie radę / ja jechałam SMARTem i nie miałam problemu z wyjechaniem pod górę :) Polecam! Wrócę na pewno!!”

3 najlepszych hoteli w mieście Matka

Zobacz wszystkie obiekty w mieście Matka