2. Malta hodnocení hotelů
  3. Malta hodnocení hotelů
  4. Victoria hodnocení ubytování k pronájmu
Malta Victoria Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Farmhouse Razzett Cora Průměrné hodnocení: 9,5

„Lokalita skvělá, klidná, tichá, přitom kousek na zastávku autobusu, i pěšky do Victorie. Dům je kamenný a opravdu nádherný, skvěle vybavený vším, co byste mohli potřebovat a čistý. Tři koupelny perfektní! Bazén jsme kvůli chladnějšímu počasí nevyužili, ale vypadá skvěle. Terasa/zahrada, včetně grilu a zahradního nábytku, lehátek. Byli jsme velmi spokojeni, pan majitel je moc milý a vstřícný, děkujeme a moc rádi se vrátíme.“

• Ta' Marta Lodge Průměrné hodnocení: 8,9

„Dobrá lokalita - kousek od náměstí a autobusových zastávek. Velké prostory - ticho, tma a chládek. Rychlá komunikace s majiteli a následná ochota řešit problémy.“

• Town House 91 Průměrné hodnocení: 9,6

„komunikace ubytovatele, čistota, milé přivítání ve formě ovoce a vína v košíku. Vše čisté, útulné a neskutečně milý a ochotný ubytovatel, který poradil s výlety a zajistit rezervaci v místní hospůdce.“

• Sunset Suite Průměrné hodnocení: 8,7

„Hezky zařízený apartmán ve výborné lokalitě - centrum starého města. Klidné staré uličky, vše potřebné v blízkosti - kavárny, restaurace, obchody. Autobusové nádraží do 10 minut chůze. Apartmán má obrovskou terasu s krásným výhledem na staré město. Majitel velmi příjemný a ochotný, velmi snadné předání klíčů.“

• Sixty Two 3 Průměrné hodnocení: 8

„Klidna ulice. Dalo se v ni zaparkovat. Kousek od centra. Obchudky pobliz. Pokoj cisty. Bylo v noci chladno, tak jsme si pritopili klimatizaci. Vybaveni kuchynky usporne ale dostacujici.“

20 nejlepších ubytování k pronájmu v destinaci Victoria

podle 2 312 hodnocení na Booking.com napsaných pro ubytování k pronájmu