2. Malta – opinie o hotelach

9,2

7,9

• Ocena dodana: 5 czerwca 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Stara klimatyzacja, za dużo chemicznych zapachów do czyszczenia pokoju. Przeciekajacy prysznic. Brak zmywarki.

Basen,hotel,lokalizacja ,obsługa.

Pobyt: czerwiec 2024

• Ocena dodana: 30 maja 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Brak możliwości kupienia obiadów

Basen na dachu

• Ocena dodana: 22 maja 2024

B/u

Basen na dachu Odległość do morza Widok na morze Pomocny personel

• Ocena dodana: 7 maja 2024

Wszystko ok. Polecam
    • Apartament z 2 sypialniami

Świetna lokalizacja: w odległości 400m pętla autobusowa, blisko sklepy, blisko morza. Hotel kameralny, bardzo czysty. Opis hotelu zgodny z prawdą. Bardzo miła i pomocna obsługa.

• Ocena dodana: 30 kwietnia 2024

Świetny wyjazd

Polecam naprawdę polecam

• Ocena dodana: 25 kwietnia 2024

• Pokój trzyosobowy

Dobra lokalizacja, blisko przystanki autobusowe, sklepy, restauracje. Pokój czysty, przestronny. Dla nas dużym plusem były śniadania na miejscu.

• Ocena dodana: 16 kwietnia 2024

• Pokój rodzinny

Bardzo mila obsluga, czysto, dobra lokalizacja. Przyjemna atmosfera.

• Ocena dodana: 15 kwietnia 2024

• Apartament typu studio

Pobyt zaliczam do bardzo udanych. Super lokalizacja dobre śniadanie, bardzo przystępna cena. Obiekt polecam!

• Ocena dodana: 7 kwietnia 2024

• Apartament z widokiem na morze

Nie mam się do czego przyczepić, czysty, zadbany pokój niczego nam nie brakowało, personel pomocny, ręczniki zmieniane co 2 dni, basen kryty otwarty do 21, chociaż pisze, że do 18, fajna lokalizacja wszędzie blisko, segregacja śmieci w pokojach 😊

• Ocena dodana: 4 kwietnia 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Świetny hotel! Baseny fantastyczne - ten wewnątrz przy wizycie w marcu jest super rozwiązaniem. Wszystko blisko - sklepy, restauracje, morze, plaża. Hotel czytysty. Pokoje bardzo przestronne. Okolica spokona. Idealny hotel!

• Ocena dodana: 1 stycznia 2024

• Apartament z 2 sypialniami

Lokalizacja bardzo dobra, hotel kameralny,czysty- pobyt w tym miejscu był bardzo przyjemny.

• Ocena dodana: 5 grudnia 2023

• Apartament z widokiem na morze

Apartament powinien być przez tydzień chociaż raz odkurzony. Właściciel hotelu powinien weryfikować sprzątanie. Bo reszta jest na plus.

Ręczniki są zmieniane na plus. Lokalizacja blisko promenady i przystanków. Dobra baza wypadowa.

• Ocena dodana: 20 listopada 2023

Super stosunek jakości do ceny
    • Apartament typu studio

Trochę głośna klimatyzacja jeśli ktoś jest wrażliwy na dźwięki. Wystarczą stopery do uszu i po problemie w nocy

Mały kameralny hotel prawie przy samym morzu, super lokalizacja, blisko do pętli autobusowej z której odjeżdżają autobusy we wszystkich kierunkach. Super miły personel recepcji bardzo pomocny we wszystkim. Bezpłatne 2 baseny :mały basen kryty (woda przyjemna nawet dla zmarzluchów) oraz na dachu mały basen odkryty (woda nie podgrzewana) z leżakami i fajnym widokiem. Pokoje składają się z salonu z aneksem wyposażonym w naczynia, czajnik, mikrofale, oddzielna sypialnia, łazienka i mały balkon. Bardzo atrakcyjna cena w listopadzie. Super stosunek jakości do ceny. Sauna i malutka siłownia dodatkowo płatne. Polecam. Wyjazd był w połowie listopada

• Ocena dodana: 3 listopada 2023

Wrócimy.
    • Apartament z 2 sypialniami

Przy basenie na dachu latały jakieś wielkie owady. Dzieci się bały i było to dość nieprzyjemne mimo, że chyba nie były groźne.

Hotel tuż przy morzu. Można było na poranne pływanie wyskoczyć przed śniadaniem bez problemu. Bardzo blisko są plaze kamieniste i żwirowe - woda dość szybko robi się głęboka ale nawet dzieci mogą skorzystać tylko, że blisko brzegu. W hotelu dwa baseny jeden na dachu z oszałamiającym widokiem a drugi na poziomie-1. Ten wewnętrzny ma ogrzewane pomieszczenie i bardzo przyjemna wode. Jest mały ale głęboki do 2,5m. Jest też część dla dzieci. Syn najchętniej spędzłby tam cały dzień. Na powitanie kawka w saszetkach i herbata - mile. W hotelu drink bar ale nie zdążyliśmy pójść. Spore balkony ze stolikami idealne na śniadania i kolacje. Klimatyzacja działała doskonale mimo że byliśmy w listopadzie to ze względu na upały nie była.wyłączona. Podobnie basen na dachu i barek przy basenie. Są też wiatraki na suficie działające cały rok. Śniadania hotelowe są na dachu przy basenie w barze. Codziennie jest to samo jajecznica, sadzone, kiełbaski i fasolka oraz tosty a do nich maslo dżemy itp. dwa rodzaje płatków, mleko jabłka kiwi i pomarancze, słodkie ciasteczka i ekspres z kawą i czekoladą gorącą. Można przyjść okazjonalnie. To był bardzo udany pobyt. Bardzo korzystne.jest położenie hotelu - blisko dworca. Idąc tam na autobus masz pewność że do niego wejdziesz.

• Ocena dodana: 30 sierpnia 2023

Super atmosfera
    • Apartament z 1 sypialnią

Hotel schowany w podwórku przy głównym deptaku w Bugibba, w hotelu znajdują się dwa baseny, małe ale głębokie. Dzieciakom bardzo podszedł basen kryty. Świetna baza wypadowa na Maltę, w pobliżu dużo przystanków, Ok 1 km dalej świetna plaża skalista Qawra Beach. Apartament mieliśmy na 1 piętrze z widokiem na morze, dobrze wyposażona kuchnia, klimatyzacja dawała radę, dodatkowo w sypialni wiatrak. W łazience prysznic. Obsługa bardzo miła i kompetentna. Po wymeldowaniu można zostawić bagaż, a nawet wziąć prysznic. Daje mocna ocenę, bo wszystko mi się podobało.

• Ocena dodana: 25 lipca 2023

• Pokój trzyosobowy

Nie ma

Lokalizacja, basen na dachu

• Ocena dodana: 14 czerwca 2023

Polecam
    • Apartament z 2 sypialniami

Bardzo czysty hotel z miłą i pomocną obsługą.

• Ocena dodana: 27 maja 2023

Slaba klimatyzacja

Bliskość do morza

• Ocena dodana: 27 maja 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Zaczynając od kontaktu z obsługą na wszystkie zapytania odpowiedź była szybka. Dostaliśmy instrukcję z dojazdem (na prawdę polecam aplikacje ecab lub bolt jeśli chcesz szybko się przemieścić a także autobus jak masz więcej czasu i chcesz coś wiecej zobaczyć-2€/2h wsiadasz i wysiadasz kiedy i gdzie chcesz). Zameldowanie może być o każdej porze dnia (oczywiście od godz. zameldowania) jeśli przyjedziesz wcześniej lub masz późny wylot możesz zostawić bagaże i bez obciążenia zwiedzać, jeśli przylecisz w nocy nie ma problemu z odbiorem kluczy. Apartament (nasz był na 1-szym piętrze)miał wszystkie udogodnienia do normalnego funkcjonowania jak w domu. Kuchnia z jadalnią i kątem do wypoczynku miała wszystko do sporządzenia posiłku: sztućce, deska do krojenia, szklanki, filiżanki, talerze, kieliszki, miski, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, kuchnia indukcyjna, patelnia, garnki, lodówka, płyn i gąbka do mycia naczyń (co żadko się zdarza), zmiotka (choć panie sprzątały często). Łazienka z prysznicem, mydło i płyn do ciała plus ręczniki i papier toaletowy ( jak się kończy pani dokłada, ręczniki także wymieniane). Sypialnia z wygodnymi łóżkami, pościel czysta, dodatkowe poduszki w szafce obok, szafa, lustro, klimatyzacja i wiatrak (do wyboru) a także balkon że stolikiem i krzesełkami oraz linki z klamerkami do powieszenia np. mokrych ręczników. Cały obiekt w odległości bliskiej od morza i promenady. Sklepy, restauracje tuż za rogiem ( restauracja i bar także w obiekcie). Widok z górnego tarasu plus basen robi wrażenie. Na krytym basenie i siłowni nie byliśmy bo Malta to raczej zwiedzanie ale pewnie też są fajne. Śniadanie bardzo dobre (nie wiem czy się powtarza bo jedliśmy raz resztę sami sobie robiliśmy). Pracownicy bardzo mili i pomocni, doradzą, podpowiedzą wystarczy zapytać. Na prawdę nie ma się do czego doczepić.

• Ocena dodana: 15 maja 2023

W tej cenie przerósł moje oczekiwania!
    • Apartament z 1 sypialnią

Pokój z balkonem, bez widoku, niezwykle cichy, doskonale zabezpieczony przed upałem. Klimatyzacja w każdym pomieszczeniu. Dużo przestrzeni, chociaż łazienka malutka. Łóżka wygodne, kuchnia z lodówką i mikrofalówką. Baseny: wewnętrzny z ciepłą wodą, bezpieczny dla dzieci. Panowie i pani w recepcji bardzo mili i uprzejmi. Przed wejściem leniwe kotki. Doskonała lokalizacja, 6 minut od dworca autobusowego, podobnie do sklepu Welbee's Supermarket, niedaleko fenomenalna i tania restauracja Bombay Masala. Promenada za rogiem. Tygodniowy pobyt rodziny 2+2 za 3 tys pln!!!

• Ocena dodana: 4 maja 2023

• Apartament typu Penthouse

Brak warzyw na śniadaniu.

Czystość,obsługa,lokalizacja.

• Ocena dodana: 20 kwietnia 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Śniadania dość skromne i monotonne.

Doskonałe warunki. Śniadania dość skromne i monotonne.

• Ocena dodana: 17 kwietnia 2023

przy oferowanej cenie bardzo dobra jakość i gościnność
    • Pokój rodzinny

ubogie śniadania bez warzyw.

czystość, przyjazna atmosfera, lokalizacja,

• Ocena dodana: 9 kwietnia 2023