2. Mauricius hodnocení hotelů
  3. Belle Mare hodnocení hotelů
Mauricius Belle Mare Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• C Mauritius - All Inclusive Průměrné hodnocení: 9,2

„Velmi chutné jídlo od snídaně po večeři. Široká nabídka nápojů zahrnutá do all-inclusive. Personál byl po celou dobu velice milý a ochotný. Krásné pokoje a celý areál hotelu. Možnost zapůjčení vybavení na vodní sporty a v areálu hotelu se nachází škola kiteboardingu.“

• Ambre - Adults only Průměrné hodnocení: 8,2

„Je zde klid, jelikoz hotel je jen pro dospele. Zahrady hezky udrzovane. Prijemny personal.“

• Azure Villa Průměrné hodnocení: 7,9

„Pobyt v této vile byl po všech stránkách super. Vybavení, čistota, místo přímo u pláže, vše bylo skutečně perfektní. Děkujemě za super prožitý pobyt v této residenční vile. Majetelé nám navíc doporučili taxi, díky kterému jsme měly organizovaný výlet a transfer do další destinace za super ceny. Tuto vilu můžeme doporučit všem, kdo se v této oblastní chtějí ubytovat.“

• „Pokoj měl pěkný výhled na pláž, Stravování bylo dostatečné, odpovídalo 3* hotelu a ceně.“

• Sunrise Attitude (Adults Only) Průměrné hodnocení: 8,8

„Lokalita, jídlo, hotel vše luxusní.“

• „Naprosto krásný pokoj s vlastním kávovarem. Minibar na pokoji, který se každý den doplňoval v ceně. Úklid perfektní. Jídlo božské, drinky super, výlety na snorchlovani a lodicku s pruhlednym dnem v rámci pobytu zdarma. Pokoj jsme dostali blízko pláže s vlastní terasou a v přízemí, možná i proto, že jsem byla těhotná.“

• Eden Villa Průměrné hodnocení: 7,7

„Všechno bylo fajn, odpovídající poměr cena kvalita. Dobrá klimatizace, teplá voda se silným proudem, pohodlná postel. Měli jsme polopenzi, kuchař velmi dobrý. Tříchodovel menu na večeři si vždy vyberete při snídani, výběr velký, porce také. Doporučuji 1. patro, kde je velká terasa. Na krásnou pláž 10 minut, cestou i supermarket.“

• Eden Villa Průměrné hodnocení: 7,7

„Eden villa mohu jen doporučit! Personál byl vždy velice milý a ochotný. Neměli problém splnit jakýkoliv požadavek a v případě zájmu zařídili i výlet. Výborná tříchodová večeře měla obrovské porce. Vila je sice starší, ale odpovídá tomu cena ubytování. Děkujeme za krásně prožitou dovolenou. Pokud se vrátíme na Mauricius, tak jedině sem. Jsme Vám obzvláště vděční, že jsme mohli zůstat na pokoji až do večera, když jsme měli kvůli cyklónu zpožděný let.“

• Symon Belle Mare Lodge Průměrné hodnocení: 7,7

„Ubytování v Symon Lodge se liší od ubytování v hotelu zejména tím, že host není anonymní, ale je v denním kontaktu s majitelem a personálem. To byla největší výhoda tohoto ubytování. Paní majitelka Usha byla velmi vstřícná a milá, řídič taxi Papu byl vždy ochoten nás dopravit kamkoliv a navíc dobře znal místní poměry a zařizoval nám výlety podobně jako cestovní kancelář. Prostě jsme se nemuseli o nic starat a vše bylo vyřízeno k naší naprosté spokojenosti. Součástí ubytování je mimořádně kvalitní restaurace s výbornou obsluhou, kterou zajišťoval číšník Coco, který byl navíc kdykoliv k dispozici pro naše různé požadavky týkající se našeho pobytu. Kromě skvělých lidí se nám líbilo umístění penziónu, který leží 50 metrů od krásné pláže.“

• Eden Villa Průměrné hodnocení: 7,7

„Snídaně formou bufetu dobré, předání klíčů v pořádku“

15 nejlepších hotelů v destinaci Belle Mare