2. Maledivy hodnocení hotelů
  3. Kaafu Atoll hodnocení hotelů
  4. North Male Atoll hodnocení hotelů
Maledivy North Male Atoll Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Bandos Maldives Průměrné hodnocení: 8,7

„Pestré, vždy jiné, velký výběr, denně různé druhy pečiva, zeleniny a ovoce.“

• Bandos Maldives Průměrné hodnocení: 8,7

„Nádherná lokalita, pláž jen pro nás. Ubytování skvělé, každý den úklid, ručníky k moři automaticky. Jídlo skvělé. Není co bych vytknul. Jen doporučuji...“

„Fantastické“

• „Všechno bylo vynikající, dobré ubytování,vstřícný personál,výborné jídlo. Velkým bonusem je samostatná pláž u vilek a dětský klub .“

• „Další navštívený ostrov na Maledivach. Vodní vila s bazénem nádherná, jsou úplně nové a je to znát. Potápění je zde vyhlášené, domácí útes je plný všech vodních živočichů, na které si vzpomenete, včetně želv.Jídlo výborné, vždy jsme si vybrali, lidé ochotní a milý, jako většinou na Maledivach. Vřele doporučuji.“

• Malahini Kuda Bandos Resort Průměrné hodnocení: 8,3

„- přátelský personál - čisto - klid - pohodlné postele - neustále jiná jídla (snídaně, oběd, večeře) - skvělé drinky, jak v all in, tak k zakoupení - vila s terasou a pláží je nádherná, prostorná“

• Malahini Kuda Bandos Resort Průměrné hodnocení: 8,3

„Krásná písečná pláž, ochotný personál jak na place, tak i u přípravy jídla. Lodí 10 minut od Male. Široký výběr jídla. Ideální na šnorchlování 10m od břehu. Ideální místo pro relax“

• Kagi Maldives Resort & Spa Průměrné hodnocení: 9,5

„Vše - čisté, skvělé pláže, skvělé jídlo, personál top.“

• Villa Nautica Paradise Island Resort Průměrné hodnocení: 9,1

„Pestrá a kvalitní nabídka jídel. Skvělé služby. Bohatá nabídka aktivit. Fantastické spa (za poplatek). Krásná soukromá pláž.“

• „Vyjímečné chování obsluhy a personálu, osobní ,srdečné a příjemné vystupování,cestujeme po světě 13 let a tak příjemný personál jsme dosud nikde nezažili.Velké prostory v hlavní restauraci a baru , kvalitní kuchyně a nápoje , perfektní práce kuchařů a barmanů. Výborné podmínky pro šnorchlování , možnost výletů, posilovna v areálu,wellnes, bazeny pro dĕti s doprovodem i vyhrazené pro dospĕlé.“

10 nejlepších hotelů v destinaci North Male Atoll