2. Maledivy hodnocení hotelů
  3. Ari Atoll hodnocení hotelů
  4. Rasdu hodnocení hotelů
Maledivy Rasdu Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Club Gabbiano Průměrné hodnocení: 8,5

„Úžasná poloha hotelu, pár kroků od pláže.“

• Quicksand Rasdhoo Průměrné hodnocení: 8,7

„Velmi se nám líbilo šnorchlování, je to doslova akvárium. Viděli jsme želvy, žraloka, krasne koraly s rybkami a to vše dostupné hned z pláže. Jídlo v restauracích na ostrově je velmi dobre za skvělou cenu.“

• Fins Dive and Leisure Hotel Průměrné hodnocení: 9,1

„Milý, ochotný personál. Výborná kuchyně, čistý, prostorný pokoj. Krásná pláž. Není co vytknout.“

• Palm Residence Průměrné hodnocení: 8,9

„Krásné čisté ubytování, velmi příjemný personál, blízko na pláž.“

• Beach Cottage Průměrné hodnocení: 9,1

„Bylo o nás výborně postaráno. Pokoje mají vše potřebné, klimatizace tichá a funkční, sprcha teplá s dostatečným tlakem. Určitě si dejte nějaký výlet, Amir je skvělý průvodce a kameraman.“

• Club Gabbiano Průměrné hodnocení: 8,5

„Hotelový personál nás vyzvedl v přístavu a po cestě do hotelu nám předal důležité informace, které by se nám hodili. Vždy, když jsme potřebovali pomoc nebo poradit, nestalo se, že by nám nevyhověli. Usměvavý personál se skvělým vstřícným přístupem. Jednoduše řečeno nejlepší co jsem zažila“

• Summer Vibes Beach Front Průměrné hodnocení: 9,1

„Krásné prostředí s vlastní pláží. Pokoje čisté, snídaně lokalní, ale po domluvě nebyl problém dostat snídani anglickou. Moc milý personál, člověk se cítil velmi vítaný!“

• Club Gabbiano Průměrné hodnocení: 8,5

„Pěkný, nový hotel v industriálním stylu. Milý a ochotný personál.“

• Rasdu View Inn Průměrné hodnocení: 9,3

„Velký bonus byla voda, káva a čaj neomezeně.“

• White Coral Rasdhoo Průměrné hodnocení: 8,4

„Ubytování má skvělou lokaci, personál je velice milý, snídaně skvělá. Hotel vám pomůže se zajištěním transferu atd. :)“

10 nejlepších hotelů v destinaci Rasdu