2. Meksyk – opinie o hotelach

7,4

8,4

• Ocena dodana: 9 października 2023

• Pokój Dwuosobowy (2 osoby dorosłe)

W pokoju nie było zbyt czysto, mieliśmy brudne prześcieradło.

Pyszne śniadania, wspaniała lokalizacja, oraz małpa która odwiedziła nasze patio :)

• Ocena dodana: 13 czerwca 2023

Miło spędziliśmy czas w Tunich Jungle Cabanas, polecamy:)
    • Pokój typu Deluxe z łóżkiem typu king-size

Dość głośny agregat prądotwórczy, ale mimo że ja lubię do snu ciszę, spaliśmy jak zabici:)

Bardzo dobre śniadanie- jajecznica, cieple tosty, maselko, dżem, owoce, kawa, sok, mila obsługa.Ładne otoczenie, dużo zieleni.Pokoj prosty ale czysty i wystarczający, była woda i prąd.Wentylatory dawały radę mimo upału.Moskitiera nad łóżkiem skutecznie chroniła od komarów, ktore niestety strasznie gryzą. Plaża bliziutko około 50 m z pokoju, przejście przez wąska ulicę.Blisko sklep 7eleven i lokalny markecik, apteka, kantor wymiany walut- kurs euro 1 euro 18.10 pesos, 1 dolar- 17 pesos.Po prawej stronie , kawalek od hotelu jest pan z taxi nr 02 z ktorym można się dogadać na przejazd do centrum w przystępnej cenie.Wifi do komunikacji i przeglądania stron ok.

• Ocena dodana: 5 kwietnia 2023

• Pokój typu Deluxe z łóżkiem typu king-size

Pierwszy pokój w którym byliśmy zakwaterowani niestety ale miał problem natury kanalizacyjnej i ciężko było z zapachem. Na plaży dużo glonów (ale to problem całej okolicy). Trafiliśmy również na burzę i niestety w niektórych miejscach przeciekał dach i było nieco wilgotno przez kolejny dzień.

Świetny personel, śniadania bardzo dobre (mogą sie zrobić monotonne przy dłuższym pobycie), dobra miejscówka i świetny stosunek jakości do ceny.

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 3 maja 2022

• Pokój Dwuosobowy (2 osoby dorosłe)

Brak klimatyzacji i trochę zbyt studenckie warunki. Trochę brak intymności.

Położenie w lesie blisko plaży.

Pobyt: kwiecień 2022

• Ocena dodana: 5 kwietnia 2022

• Pokój typu Deluxe z łóżkiem typu king-size

Brak szyb, moskitiery plus zasłony mają swój klimat, ale było dość głośno (bez stoperów nie dało się spać), w sąsiednim hotelu dudnił agregat. Druga sprawa jak na marzec przyszedł zimny front i było dość zimno (spałam w bluzie pod dwoma kocami). Pokój w którym byliśmy miał "okna" z 3 stron a baaardzo wiało wiec na takie sytuacje przydałyby się jakieś osłony.

Bardzo urokliwe miejsce, roślinność, hamaki, wygodne łóżka, baaardzo czysto, smaczne jedzenie, plaża po drugiej strony ulicy. Jeżeli chodzi o zona hotelera w Tulum to super miejsce bez natłoku ludzi.

Pobyt: marzec 2022

• Ocena dodana: 28 marca 2022

Przyjemny
    • Apartament typu Suite z łóżkiem typu queen-size

- obsługa restauracji zdaje się nie ogarniać nic, w jeden dzień dostaliśmy na śniadanie najpierw samą kawę, żeby po 10 minutach dostać posiłek, w inny dzień poprosiliśmy o kawę po śniadaniu i w efekcie się na nią nie doczekaliśmy - po dwóch prośbach do obsługi i czekaniu kolejnych 20 minut zrezygnowaliśmy. W jeden dzień przyszliśmy też na obiad i mimo 3 próśb o rachunek czekaliśmy na niego prawie 30 minut, żeby później jeszcze raz opowiadać co zamówiliśmy bo obsługa nie wiedziała - w pierwszy dzień po południu przez około 2 godziny mieliśmy w domku inwazje gigantycznych mrówek, na szczęście było to przejściowe (jakaś migracja?) - domki są zaopatrywane przez solary, a jak te nie wyrabiają to odpalany jest agregat, który idzie całą noc, jest zlokalizowany gdzieś bardzo blisko domków i o spaniu bez stoperów można zapomnieć

- lokalizacja - klimatyczny domek (cabana) - świetne wifi w domkach i restauracji - kameralna czysta publiczna plaża bezpośrednio na przeciwko obiektu - dobre śniadania kontynentalne - wygodne hamaki przed domkami - nocny stróż przy wejściu na teren od strony ulicy - urocza mini cenota na terenie - dobre jedzenie w restauracji - udało się zameldować już około 12:30

Pobyt: marzec 2022

• Ocena dodana: 3 grudnia 2023

Znośny
    • Pokój typu Deluxe z łóżkiem typu king-size

Obiekt zlokalizowany przy ruchliwej ulicy. Czystość pokoju mogłaby być lepsza, wystarczyłoby dla poprawy komfortu wymienić wszystkie rolety w oknach i w drzwiach, które są bardzo brudne i zapleśniałe. Głośny agregat sąsiadującego obiektu pracuje na tyle głośno, że utrudnia spanie ale być może dla dla mniej wrażliwych lub bardziej zmęczonych będzie znośny.

Miła obsługa. Bliskość plaży. Dobre śniadanie. Na plus również to, że obiekt posiada restaurację przy ulicy w której jest serwowane smaczne jedzenie. I to by było na tyle. Na plus oczywiście to, że piękna roślinność ale bez środka na komary nie da się wysiedzieć na zewnątrz na tarasie.

• Ocena dodana: 9 listopada 2023

2,0
    Bardzo słaby
    • Apartament typu Suite z łóżkiem typu queen-size

Niestety musieliśmy dopłacić i na drugą noc zarezerwować inne miejsce i uciec. Domek działkowy sam w sobie jak działka, w niskiej cenie byłby ok. Natomiast głośny agregat (czytaliśmy komentarze, ale nie wierzyliśmy, że będzie aż tak głośny), do tego bagno za oknami (szyb brak, tylko siatka) i niewygodne łóżko sprawiły, że nie dało się spać o była to męczarnia. Straszny smród, głośno, do tego masa komarów. Niestety ani cena, ani sympatyczny personel, ani śniadanie nie sprawiłyby, że drugi raz byśmy się tak zatrzymali.

Blisko sklep i plaża po drugiej stronie ulicy. Śniadanie w cenie.

• Ocena dodana: 31 maja 2023

Niepozorne, a jednak bardzo klimatyczne miejsce.
    • Pokój Dwuosobowy (2 osoby dorosłe)

Trochę jednak brakowało klimatyzacji, ale dało się wytrzymać.

Niepozorny pokój, którego większość stanowi łóżko, ale ostatecznie bardzo dobrze się tam było zatrzymać. Bardzo urokliwie: taras z hamakiem, piękna roślinność.

• Ocena dodana: 9 grudnia 2022

• Pokój Dwuosobowy (2 osoby dorosłe)

Super lokalizacja, klimatyczny hotel, pokoje malo wyciszone ale przyjemne, codziennie sprzatane, przed pokojem hamaczek z ktorego mozna korzystac do woli. naprzeciw hotelu jest publiczna plaza 5 min na nogach kolejna. Sniadanie jest ok, 2 jajka 1 tost maselko do posmarowania i dzemik ,owoce pokrojone w kostke, do tego kawa/ sok, extra np kielbaski czy crissant- dodatkowa oplata w cenie okolo 3 dolary.

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 23 marca 2022