2. Meksyk – opinie o hotelach
  3. Meksyk – opinie o hotelach
Yucatan Peninsula Mexico Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Kameralny obiekt w dogodnej lokalizacji w Tulum obok jednej z nielicznych ulic żyjących po zmroku. Jest cicho, atmosfera jest bardzo swobodna a obsługa pomocna. W okolicy kilka fajnych knajpek oraz sklepów. Pokój na parterze bardzo stylowy i wygodny. Obiekt idealny jeżeli masz auto aby dostać się w inne części miasta niż okoliczne knajpki. Obiekt oferuje rowery ale nie skorzystaliśmy z nich.”

• „Wyposażenie apartamentów i komfort zgodny z opisem i foto.”

• „Miejsce cudowne gwarantujące niezapomniany wypoczynek. Świetna baza wypadowa do zwiedzania bliższej i dalszej okolicy- rekomendowany samochód. Obiekt położony w dzungli, oferuje 2 baseny, restaurację z pysznym śniadaniami oraz daniami z karty serwowanymi do 16. Edson i Antonio są cudowni i tworzą doskonałą atmosferę tego miejsca, pilnują aby wszyscy goście byli zadowoleni, służą rada i pomocą. Całość dopełnia świetnie dobrana muzyka. Na pewno jeszce tu wrócimy.”

• „Basen, aranżacja przestrzeni wspólnej, parking darmowy”

• „Cudowna atmosfera, pyszne jedzonko. Pokój trochę stary i zniszczony, ale można przymknąć oko ;)”

• „Pokoje były bardzo czyste, a łazienka komfortowa. Personel miły i pomocny. Śniadanie bardzo dobre.”

• „Wszystko było fantastyczne! Pokochaliśmy to miejsce i szkoda że spędziliśmy tam tylko jedną noc. Właściciele i wszyscy ludzie w hotelu byli bardzo mili i uprzejmi. Pyszne jedzenie, okolica spokojna i cicha. Basen super i margarity super! Pokoje bardzo czyste. Wszędzie siatki na owady i mimo, ze nie było klimatyzacji wiatraki wystarczyły. GORĄCO POLECAM TO MIEJSCE KAŻDEMU! Jest to miejsce z duszą i czuliśmy się tam jak w domu.”

• „Generalnie wszystko super. Pokój, basen, hamaki. Duży plus za poranną kawę. Z chęcią wrócę tu ponownie.”

• „Świetna lokalizacja.”

• „Bardzo dobra lokalizacja. 10 min spacerem do centrum. Personel bardzo miły i pomocny.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Yucatan Peninsula Mexico