2. Namibia – opinie o hotelach
  3. Khomas – opinie o obiektach B&B i zajazdach
  4. Windhuk – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Namibia Windhuk Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• APS Guesthouse Ocena: 8,3

„dramatycznie ubogie, wyliczone, dwa jajka w cenie za trzecie trzeba dopłacić, cebula i bekon do jajecznicy trzeba dopłacić, kawa z ekspresu trzeba dopłacić jednego dnia, drugiego kawa jest gratis?”

• „Absolutnie fantastyczny personel, piękny ogród, dobre śniadania.”

• Droombos Ocena: 8,3

„Bardzo ładny ogród, stara farma genialnie odnowiona i zmodernizowana. Bardzo czysto. Dobre miejsce na relaks po trudach podróży, a przed odlotem.”

• YoIeli Guest House Ocena: 7,1

„Nie wiem skąd się wzięły takie słabe oceny, w tej cenie mieliśmy tylko campingi. A tutaj pokój z wygodnym łóżkiem podwójnym czysta pościelą,osobno łazienka i toaleta, czajniki w pokoju i do dyspozycji wspólna kuchnia z jadalnią. Czysty basen Bardzo miła właścicielka ,chętna do udzienia pomocy. Bezpieczne miejsce parkingowe. Ogólnie w tej cenie na prawdę polecam ,byliśmy tam 2 noce przed wylotem I.don't know where such poor ratings came from, at this price we only had camping sites in Namibia. Here we have a room with a comfortable double bed, clean bedding, a separate bathroom and toilet, kettles in the room and a shared kitchen with a dining room. Clean pool. Very nice owner, willing to help. Safe parking space. Overall, at this price I really recommend it, we were there 2 nights before departure.”

25 najlepszych obiektów B&B i zajazdów w mieście Windhuk

na podstawie 9 734 opinii o obiektach B&B i zajazdach dodanych przez użytkowników Booking.com