2. Polsko hodnocení hotelů
  3. Slezské vojvodství hodnocení hotelů
  4. Jaworzynka hodnocení hotelů
Polsko Jaworzynka Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Kasztanowe Zacisze Průměrné hodnocení: 9,7

„Všechno super, skvělá domluva s majitelem, prostředí čisté a velmi příjemné. Ubytování bylo krásné, nové a přichystané dle našich požadavků. Skvělý vyhřívaný koupací sud až pro 6 osob!“

• Heavenly Houses - Niebiańskie Domki Průměrné hodnocení: 10

„Vybavení promyšleno do detailů. Byly připraveny kapsle na kávu, krb, vířivka,svíčky... Možnost klimatizace,zapůjčení dek, gril,bluetooth v koupelně,voňavé sprchové gely,TV - Netflix.....Nádherné místo,luxusní výhled, soukromí....dokonalý relax. Vše připraveno, čisto.“

• Kasztanowe Zacisze Průměrné hodnocení: 9,7

„Krásné ubytování, vybavení, majitelé super. Výborná komunikace, vše nám zařídili. Určitě se rádi vrátíme. Děkujeme 🩷🩷“

• Apartament w Chmurach Průměrné hodnocení: 9,1

„Výhled čistý vzduch do lesů kousek klid a ticho“

• Gościniec Śliwkula Průměrné hodnocení: 9,6

„Výborné ubytování uprostřed lesa, nikde nikdo, božský klid od okolního světa . Ubytování velmi krásné . Pan majitel je taky výborný , každé ráno přijede vám nachystat snídani Můžeme vřele doporučit, za nás spokojenost *****“

• Kocurzonka Apartamenty Průměrné hodnocení: 9,1

„Místo je nádherné, střecha Beskyd, krásné výhledy. Pod domem super kopec na bobování. Okolo domu zázemí pro děti. Celkově ticho, klid. Byli jsme spokojení“

• Domek W Górach Jaworzynka Průměrné hodnocení: 9,5

„Vše v pořádku, pěkná prostorná chata, veškeré vybavení, krasné pokoje. Byli jsme spokojeni.“

• Kasztanowe Zacisze Průměrné hodnocení: 9,7

„Úžasné místo pro relax s přáteli a rodinou. Pronajímatel nemá s ničím problém, skvělá komunikace. 10/2023“

• Apartamenty Arkadia Jaworzynka - Zapasieki Průměrné hodnocení: 9,3

„Vířivka venku,to bylo skvělé🙂. Moc šikovná majitelka.“

• Gościniec Śliwkula Průměrné hodnocení: 9,6

„lokalita, snidane, vecere pohodlne postele okoli“

10 nejlepších hotelů v destinaci Jaworzynka

podle 560 recenzí na Booking.com