2. Polsko hodnocení hotelů
  3. Malopolské vojvodství hodnocení hotelů
  4. Jurgów hodnocení hotelů
Polsko Jurgów Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Apartamenty Cicha Dolina Průměrné hodnocení: 9,7

„Apartmán byl krásný, moderní, čistý a hlavně v klidné lokalitě. Našli jsme vše potřebné pro náš pobyt. Obchod s potravinami cca 200m od bytu. V zimě jsme navštívili ski areály - 2 areály do 10 min autem, další areály cca 20 min cesty. Hostitelka byla velmi příjemná a ochotná - požádala jsem o dětskou postýlku, na ten popud hostitelé udělali zábranu na schodišti. Určitě se budeme chtít vrátit! Ubytování vřele doporučuji.“

• Madejowy Dwór Průměrné hodnocení: 9,1

„Dobré snídaně, krásné prostředí“

• Apartamenty ARNIKA Průměrné hodnocení: 9,8

„Překrásný výhled na Tatry, ideální jako výchozí bod pro další výlety v létě i v zimě - Slovensko, Zakopane, termály, v blízkosti je řeka, kde je možné se shladit v horkých dnech, místní restaurace, obchod, nedaleko je i lyžařské středisko. Velmi přijemná a ochotná paní majitelka, nové a vkusně zařízené ubytování.“

• Stara Fara Průměrné hodnocení: 9,2

„Poloha,,klid.“

• Madejowy Dwór Průměrné hodnocení: 9,1

„Ubytování klidné s krásným výhledem na hory. Pobyt s dětmi a vše bez problému. Možnost venkovního grilování.“

• Villa 307 Spisz Resort Průměrné hodnocení: 9,4

„Ubytování splnilo očekávání. Velmi pěkné a voňavé. Dobrá poloha. Příjemný personál.“

• Rozeta Průměrné hodnocení: 9,6

„Velmi luxusní ubytování za skvělou cenu. Poloha kousek od Tater s božským výhledem. Kdo má zájem může si udělat výlet na Slovensko..je to na hranice asi pět kilometrů. Absolutní spokojenost takže 5* a můžu všem doporučit.“